Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lehetséges hogy nem való...

Lehetséges hogy nem való nekem Budapest?

Figyelt kérdés

Faluból költöztem fel kizárólag munkalehetőség miatt amit úgy éreztem meg kell próbálnom. Igazából nagyon nem vonzott a főváros de úgy éreztem lépnem kell hogy ne kattogjon a ,,mi lett volna ha " mondat a fejemben.

Faluban,kertesházban nőttem fel imádtam is a nyugit, és egyszerűen itt nem érzem jól magam. Nem lesz számomra sosem otthonos max megszokom. De kihasználni sem tudom az általa adott lehetőségeket. Nem járok bulizni sűrűn, minden más meg Igazából megtalálható volt a vidéki kisvárosban is ahol éltem.

Szerintetek megfutamodás vagy kudarc ha hazamegyek?

Elképzelhető hogy nem való nekem a városi nyüzsgés?


2023. júl. 3. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy soha ne érezd azt, hogyha valamit elkezdesz és nem fejezel be, akmor az kudarc, meg megfutamodás. Nem kötelező boldogtalannak lenned, mert nem jöttek be a számításaid, nem tudhattad előre.
2023. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Ha egyszer már feltetted ezt a kérdést, akkor minek írod ki ismét?
2023. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha otthon is tudsz dolgozni, akkor menj haza. Én világéletemben Budapesten éltem, de az utóbbi időben már nem érzem itt jól magam. Megértem, hogy nem tudod megszokni.
2023. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem való mindenkinek, de Budapestnek is vannak nyugisabb részei, nem csak a belváros. Egyébként a munka bejött, vagy az sem?
2023. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki előtt megfutamodás? Ha azt mondjuk, hogy megfutamodás és kudarc, akkor ott maradsz és szenvedsz? Nem lehetne, hogy magad döntsd el, mi a jó neked és mi nem?
2023. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van ilyen sajnos. Én fordítva vagyok ezzel, megyeszékhelyről (mondjuk nem Budapest) költöztem vidéki kisvárosba a párommal, ami gyakorlatilag egy nagy falu. Hiányzik a nyüzsgés, hogy minden a közelben van, a szórakozási lehetőségek, mozi, színház, stb. Most minden miatt utazni kell, éjszaka hazavezetni baráti program után, macerás minden, csomó spontán dolog így kimarad az életünkből. Szeretem hogy családi házban élünk, de azt nem hogy vidéken van, egyre jobban úgy érzem sosem fogom megszeretni. Úgyhogy biztos ennek az ellenkezője is előfordul sajnos. Egyébként ha a munkát szereted, én egy darabig még kitartanék a helyedben, hátha be tudsz illeszkedni az új környezetedbe. Ha 1-2 év múlva is így érzel, akkor viszont nem megfutamodás visszaköltözni szerintem, hanem jó döntés. :)
2023. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje élsz Bp-n?
2023. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Óbuda pl kifejezetten nyugis. A belvárosban én sem laknék.
2023. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Lehetséges.

Én éltem megyeszékhelyen pár évig, de soha nem vágytam vissza. Budapest meg egyenesen élhetetlen a számomra.

Egy dolog viszont biztos: a kudarc az, amikor az ember nem meri a saját életét élni. Szóval pont az lenne a kudarc, ha elvből inkább maradnál ott, ahol nem érzed jól magad.

2023. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!