Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feltakarítanád a lakótársad...

Feltakarítanád a lakótársad hányását?

Figyelt kérdés

Eleve vannak alapvető higiéniai problémák nála, pl WC papírt csak én veszek, tusfürdőmet is simán használta, amióta a szobámba viszem, azóta inkább a szappannal mosdik, dezodorja nincs, stb.

No, most csont részegen feljöttek a pasijával, az egyikük az előtérbe hányt… Bementek a szobába ott röhögcsélnek. Takarítsam fel helyettük vagy hadd várja meg őket a tócsa?



2023. júl. 3. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen esetben beleverném a fejét. Nem a hányás miatt, hanem a korábbi viselkedése miatt. Undorító. Főleg egy nőtől. Ha nen akarod hetekig szagolni ( a leírtak alapján pedig az várna rád), takarítsd fel és takarítsd el az ilyen lakótársat vagy keress te másik helyet, mert hosszútávon ki fog csinálni.
2023. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Az ember a legaljasabb a világon, soha nem tudnék együtt élni idegennel. Nem hiába azoknál a családoknál ahol van pénz, albérletet keresnek a gyereknek, és nyugodtan van legalább.

Férfiként ugyanúgy fejen csapnám párszor egy női lakótársamat, hogy tudatosuljon már benne a kényszeres együttéléssel járó nehézség.

2023. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Srác ő is, bántani nem akarom, de nem tudom mit lehetne vele kezdeni. Ki se jöttek azóta se.
2023. júl. 4. 00:21
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
En keptelen lennek, viszont a lakasban megmaradni is. Nekem ez mar fobia, biztos, hogy elrohannek, es valakinel ottaludnek. Viszont ezalatt kenytelenek is lennenek csinalni valamit.
2023. júl. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Én odahánynék egy ordenáré nagyot a szobájuk ajtajába, hátha valamelyik hanyattesik rajta. A másik hányást is ott hagynám, aztán aludnék egy jó nagyot.
2023. júl. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Én naiv, a címet olvasva azt gondoltam, elkapta szegényt egy hányós vírus. És már fogalmaztam a fejemben, hogy természetesen igen, hiszen tudom, ilyen állapotban milyen elesett az ember, és mennyire rá van szorulva a segítségre.

Na, ehelyett kiderül, hogy egyszerűen részeg volt. :-)))


Kérdező, én nem takarítanám fel, de sürgősen keresnék másik helyet, ezt pedig felmondanám.

2023. júl. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi de inkább nem idegelem magam és alszok
2023. júl. 4. 01:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Büdi lesz és rászárad reggelre... Takarítsd fel.
2023. júl. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha még mindig gondolkozol hogy mit csinálj, dobd rá az egyik törülközőjét, és akkor nem lesz szaga.
2023. júl. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Én fotóznám, és írnék a tulajdonosnak hogy miket művel ez a kis tetű.

Biztos nem tetszene neki hogy tönkreteszi a parkettát.

2023. júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!