Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Főzés közben egy kis olajat...

Főzés közben egy kis olajat kiborítottam véletlenül és lefolyt a járólapra. Hogy tudnám rendesen feltakarítani?

Figyelt kérdés
Feltöröltem papírtörlővel és utána már kétszer fel is mostam domestosos vízzel. Még mindig kissé csúszósnak érzem.

2023. máj. 17. 16:41
 1/7 qborka ***** válasza:
100%
Mosogatószer / zsíroldó
2023. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mosogatószert is raktam a domestos mellé a felmosóvízbe. Megpróbálom zsíroldóval is. Köszönöm!
2023. máj. 17. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyeneket először feltörlöm papírtörlővel. Utána már nincs tócsa, csak csúszik. Ezt nem kenem szét felmosóval, hanem újabb papírtörlőre teszek valamilyen, zsíros szennyeződéseket is oldó tisztítószert, és ezzel törlöm fel megint a foltot. 2-3-szor megismételem, míg azt nem érzem, hogy a folt helye szárazra törlés után már nem csúszik. Csak ezután mosok fel.
2023. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 as,tökéletes választ adott.
2023. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt utólag nagyon megbántam. Így sajnos sikeresen szétkentem az egész konyhában. Nem tudtam, első alkalommal történt ilyen baki..
2023. máj. 17. 17:18
 6/7 A kérdező kommentje:

Hideg zsíroldót találtam itthon. Csempe takarítása fel volt tüntetve a dobozán, remélem a járólapon is jó lesz. Áttöröltem az egész konyhai járólapot, utána pedig szárazzal. Most szárad. Remélem jó lesz.

Még cif van itthon, amit jó lehet talán, nem tudom.

2023. máj. 17. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb ilyen történik, itasd fel a nagyját papírtörlővel vagy száraz ronggyal.

Utána a sima alkoholos ablaktisztító már elég, kb 3 menetben.

A fugábol viszont már semmivel nem tudod kiszedni

2023. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!