Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minden reggel 4:40 kor túrázta...

Minden reggel 4:40 kor túráztatja az autóját a szomszéd mielőtt munkába indul. Ez pont elég,hogy felébredjek. Legalább 10 percig a csukott szigetelt ablakon keresztul is hallani lehet. Azaz igazi gyárkémény kipufogos auto. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 08:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%
Füldugó...én sem indulok el hideg motorral
2023. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nyáron a 20 fokba reggel? Te is nyomogatod a pedalt es jaratod a motort kb 5-10 percen keresztul? Akkor ott is Te lehetsz a szomszedok kedvence. Mond, szolt mar erte valaki?
2023. júl. 13. 08:37
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nyáron 20 fokban is. Nem nyomogatom a pedált de 10 perccel indulás előtt beindítom, nem akarom tönkre tenni a motorját...nem szólt érte senki, lehet vannak annyira értelmesek hogy tudják miért jár az autó reggel a ház előtt...
2023. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen debil önjelölt Vin Dízelek akik azt hiszik hogy ez menő. Próbáld meg megbeszélni vele, de nem sok reményt látok...
2023. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Hívd ki a rendőrséget. Amúgy is felesleges járatni a kocsit 10 percig, én indítok, elrendezem magam, öv, rádió, aztán megyek is. Kb fél perc.
2023. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóltál neki? Mit mondott?
2023. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Meg nem jutottam el odaig,hogy szoljak akkor amikor megtortenik kora reggel. 4:30..4:40 korul. Meg eddig ez nem volt gond,csak az utobbi 1-2 hetben. Egy darabig ugy voltam vele,hogy biztosan atmeneti,vagy lehet nem ebredtem fel. De az utobbi 3 nap az katasztrofalis volt.. Hja,delutan atmegyek szolni neki. Meglatom,hogy mi valtozik.
2023. júl. 13. 08:55
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről, hátha lenne megoldás.
2023. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#1 ilyen az, mikor valaki kvára nem ért az autókhoz, cserébe idegesíti a teljes szomszédságot xD Tavasztól őszig soha nem járatom a motort indulás előtt és 700 ezer kilométert futott az autóm, a motor köszöni szépen, jól van és a szerelő szerint mégegyszer ennyire van kalibrálva. Teljesen indokolatlan, amit csinálsz. Tessék még google-n is rákerestem, hogy kell-e járatni a motort (az enyém 14 éves diesel, így én télen járatom, de újabb autókat nem kell): “ Ma már semmi értelme a téli motormelegítésnek

Egy régi autót, főleg ha dízel, valóban nem ártott egy kicsit járatni indulás előtt, de a modernebb autóknál erre már semmi szükség. Olyannyira nincs, hogy maguk az autógyártók is felhívják erre a figyelmet a felhasználói kézikönyvekben.“

2023. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

#9:

Lehet neki valami 50 éves trotyonrotyon-rötyöntrötyön-féle f*stalicskája van, amit már csak a Jóisten kegyelme tart össze, nehogy szétessen. 😂

2023. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!