Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A híres GYK-s húsboltról...

A híres GYK-s húsboltról újságcikk íródott. Ez alapján hogy lehetne megoldani az együttélési problémát?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 15. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
A jelek szerint jogszerűen működhet a földszinten ez a bolt. Akinek nem tetszik, költözzön el. Volt rá 20 éve amúgy.
2023. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egy csóró oszág csóró városában nem mindenkinek van lehetősége elköltözni. Főleg, ha oda született vagy tönkrement anyagilag teljesen és nem tud lábraállni. Van akit sajnos kevés ésszel áldott meg a sors és az örök biorobot minimálbér életmódot kell nyögnie. Örül, hogy fizetésről fieztésre él és nem tud félrerakni semmiféle költözésre.
2023. júl. 15. 16:15
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Akkor az így járt. Nem jár ingyen hegyvidéki villa mindenkinek. És nem lehet mindent betiltani, ami zavar valakit. Én pl olyan helyen lakom, ahol jár villamos, azt se fogják betiltani a kedvemért.
2023. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nyugodt élet viszont járhatna, munkától független. De itt a lakóknak nem jár. És sokan ha akarnának sem tudnának elkötlözni. Akkor mit kéne tenniük? Offolni magukat, majd max jobb helyre születnek legközelebb vagy tönn ésszel áldja meg őket a sors? Tényleg az öngyilkosság a megoldás?
2023. júl. 15. 16:36
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Éjszaka zárva vannak, ha jól értem. Tehát igenis lehet aludni. Napközben miért akkora probléma, hogy zaj van? Nálunk korán reggeltől megy az autók ajtajának csapkodása, kukahuzogatás stb. A mentők meg éjjel nappal mennek, fülsüketítően szirénázva, mindez éjjel a csendben sokszor úgy hallatszik, mintha itt szólna mellettem az ágyban. Most akkor öljem meg magam?
2023. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Most nézem, naponta 6-15-ig vannak nyitva, hétfőtől péntekig. Ezt nem lehet elviselni?
2023. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem lehet 6-os.
2023. júl. 15. 17:10
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Én sem értem ezt az egész 20 éves huzavonát. Ha téged ennyire zavar és nincs más út akkor add el! A többség általában nem szokott válogatni, legrosszabb esetben is csak 1-2 milliós értékcsökkenés ez a földszinti zaj. A többség ágyúszó mellett is képes aludni ha muszáj, szóval sokaknak ez nem lesz szempont.

Amit pedig kapsz a lakásért pénzt, vegyél belőle máshol. Akár kisebbet, akár olcsóbb környéken, ha neked ennyire a csend a prioritás, akkor azt tartva szem előtt. Tehát direkt csendes környéken! Igazából ennyi lenne az egész, az 50. siránkozó kérdés kiírása helyett. És ez tényleg megoldaná a problémádat, ellenben a kérdések folyamatos kiírkálásával.

2023. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Hát veled akkor komoly gond van. Tényleg azt hiszed, hogy máshol nincs zaj? Mindenhol van zaj városban. Költözz ki tanyára, vedd meg a szomszéd birtokokat is, és akkor csend lesz neked.
2023. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8: Anyám lakása, nem az enyém, Ő meg rühell költözködni, így nem lesz eladva a lakás. Tehát akkor 0 forintból kéne egy újat vennem.
2023. júl. 15. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!