Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A híres GYK-s húsboltról...

A híres GYK-s húsboltról újságcikk íródott. Ez alapján hogy lehetne megoldani az együttélési problémát?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 15. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez baj. Marad a munka és albérlet, akár társbérlet másokkal, hangsúlyozom még mindig hogy csendes városrészben, házban bérelve. A kényszeres otthonragadás a családdal másoknak is szívás, sok kompromisszummal. Nem véletlen akar és próbál költözni szinte mindenki otthonról, amint teheti.
2023. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11%

"Napközben miért akkora probléma, hogy zaj van?"



Azoknak problema, akik nem dolgoznak.



39F incel

2023. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12: Akik nem akarnak dolgozni, vagy éjszakai munkások, vagy betegek és otthon pihennének, vagy szabadságon vannak és otthon pihennének, vagy nyugdíjasok.
2023. júl. 15. 18:36
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Nahát, a cikkból kiderült Martinunk teljes neve is! Meg az is, hogy a jelek szerint tavaly ősszel mégsem húzott el valami melegebb éghajlatra hajléktalannak
2023. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont a napokban gondoltam erre a húskerre.

Becsülettel elolvastam a cikket, és ebből most idéznék is:

"Mivel a nagyker vezetője azt mondta, vele eddig senki sem beszélt, és a lakók is ekként nyilatkoztak, megkértük a feleket, szemtől szemben mondják el egymásnak a sérelmeiket (...)."


Én tényleg megértem, hogy mennyire pocsék minden reggel/hajnalban felkelni önhibán kívül valamire (volt egy szomszéd, aki személyes küldetésének vette, hogy mindenkit felkelt minden hétköznap, hajnali 5-kor a dízeljével), és, hogy ez mekkora frusztrációt, mennyi kellemetlenséget okoz. Viszont nekem az annyira hihetetlen, hogy a vezetővel nem beszélik ezt meg. Olajat burogatni az autókra, kilyukasztani azok kerekeit, nem megoldás! Ezzel csak plusz feszültséget generálnak, ami után meg valószínű, hogy az ott dolgozók "csakazértis" hangosan intéznek mindent.


Az utolsóelőtti bekezdésben pedig egy érett, felelősségteljes problémamegoldás kezdete látszik a cikkben. Ha minden érintett tartja magát ahhoz, amit ígért, szerintem ennek innentől már rendben kell mennie. Főleg, hogy jelen volt egy 3. fél tanúként, aki azóta írásos doksit is publikált róla (=cikk), ergo van bizonyíték az elhangzottakról.

2023. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%

Látom, akarat az nincs, csak a kifogások.

Miért kéne új lakást VENNI? Fogod magad, összecuccolsz és bérelsz, de neked egyszerűbb már 8 éve ezen vernyogni.


Nincs lehetetlen, csak tehetetlen és te az vagy - nevetséges, én már rég elhúztam volna onnan - meg minden értelmes ember.

2023. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!