Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A debreceniek miért tűrik el...

A debreceniek miért tűrik el a Campus fesztivált?

Figyelt kérdés
Egy profitorientált vállalkozás miatt az egész város lakosága szív. 4 napon át megy a tuc-tuc amit az egész városban hallani, a közelben lakók pedig aludni se tudnak miatta. A Nagyerdő több hétre használhatatlan az előkészületek, a fesztivál, majd a bontási munkálatok miatt. A környezet pedig akár egy évig sem nyeri vissza az eredeti állapotát. A fesztiválózok mindent szétdíbolnak teljesen lejárják a füvet, szétgyakják műtárgyakat, teleszórják üvegszilánkkal azt a pázsitot ahol egyébként gyerekek játszanának. A fesztiválból csak egy szűk réteg húz hasznot viszont ők milliárdos profitot tesznek zsebre és semmit nem osztanak vissza városnak, de még azon is spórolnak, hogy a környezetet az eredeti állapotába visszaállítsák. Miért jó ez a debreceni lakosságnak és miért tűrik el szó nélkül, miért választják meg azt a bagázst újra és újra akik engedélyezik ezt a fesztivált a városon belül?

2023. júl. 22. 21:52
1 2 3 4
 1/33 Noren1989 ***** válasza:
48%
Neked erre felàllt?
2023. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
31%
Ezt a kérdést én is felteszem magamnak minden évben...
2023. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Kitana. ***** válasza:
69%
Ezek a mai fiatalok, hallatlan!👵🏼🧓🏼
2023. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%

Azt elárulod, hogy szerinted mi lenne a módja a bojkottálásnak? Egy olyan országban, ahol ahelyett, hogy lámpavasra lett volna húzva, ki lett termelve egy arisztokrata réteg?


Naiv kis gyermekem. :D

2023. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
15%
1, 3 majd ha anyátok, gyereketek ott fekszik a klinikán, akkor legyetek ilyen flegmák...
2023. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
5-ös igazad van, azt el is felejtettem a leírásban taglalni, hogy a közelben van a Klinika ahol beteg emberek is fekszenek nem jószántukból. A közvetlen közelében pedig az idősek otthona, ahol szintén öreg beteg emberek is vannak és lám a városvezetésnek ez mind simán elfogadható. A Csapókertben zárt ablakokon keresztül is zavaróan behallatszik a lakásba a dübörgés mi lehet a közelben.
2023. júl. 22. 22:17
 7/33 anonim ***** válasza:
75%
4 napot kilehet bírni...
2023. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%
Bulizz a zenére te is!
2023. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
8-as a leírásban részleteztem, hgy nem csak a zajszennyezéssel van ba, hanem azzal, hogy a Nagyerdőt teljesen leamortizálják és a debreceniek hetekig nem használhatják, sőt akár egy évig is eltart mire rendesen visszanő a fű már ha újravetik.
2023. júl. 22. 22:22
 10/33 anonim ***** válasza:
59%

6: szövegértésből "jó" lehetsz. Nem kívántam semmit, csak vázoltam egy esetlegesen bekövetkezhető dolgot. De ugyanazt kívánom neked, amit te nekem.


Nem csak a Csapókertben, a Homokkertben is tisztán hallható volt minden...

2023. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!