Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest Ecseri úti metró...

Budapest Ecseri úti metró megálló egy gettó?

Figyelt kérdés
Lenne ott egy albérlet. Elmentünk ma megnézni, és nekem a metró megálló meg az egész spar terület nem tudom elég gáz környéknek tűnt. Sok romát is láttam... Sokszor késő este mennék haza, a parkon keresztül. Fiú vagyok, de igényt tartanék mind két vesémre ha lehet. Szerintetek milyen a környék?
2023. júl. 27. 00:43
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat írjatok még! Nem tervezem hogy ott ücsörögjek, max vásárolni megyek be a spar-ba meg mivel három műszakba járok, korán reggel és késő este is közlekedek. Nem is magamat féltem hanem női rokonokmal mennénk, aki elmúlt 50…
2023. júl. 27. 11:19
 12/32 anonim ***** válasza:
51%

Hm.....


[link]

2023. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
56%
A nők fején nem baj, ha rajta van egy fazék vagy lovagi sisak, - nehezebb letépni a fejükkel együtt a fülbevalót, nyakláncot, amivel nehezebb is így elrohanni.
2023. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok :) de én valódi véleményeket várok ott lakóktól nem trollokat, de köszi!
2023. júl. 27. 13:22
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak próbálunk felkészíteni egy esetleges konfliktusra, de te vagy aki elvicceli. Az utcán bármi megtörténhet.
2023. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos szempontból bárhol, bármi megtörténhet.
2023. júl. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, már csak az kérdés, hogy mennyire vagyunk felkészülve bizonyos dolgokra.
2023. júl. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
91%
Fel lehet bármire IS készülni?
2023. júl. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Én akárhol járok mindig acél betétes bakancsban vagyok és a zsebemben mindig ott lapul egy gyönyörű szép kék pillangó. Volt már olyan, hogy betaláltak napbarnított kollégák egyből tudtam mit kell tennem.
2023. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Jó, nyilván az is megtörténhet hogy megyek a járdán és hirtelen egy sofőr elalszik és ráfekszik a kormányra és széttrancsíroz.

Azért kérdezősködök, mert nem nagyon vágom Budapestet, Székesfehérváron éltem eddig, ott pedig különösebben gettós részek nincsenek. Főleg ilyen hogy a hugyukban szarukban fetrengjenek egyének egy téren.

De nem fogok magammal önvédelmi szarokat hordani, meg rettegni, akkor inkább nem megyek olyan környékre. Igazából bárhol utol érheti az embert a sorsa, a legjobb helyeken is, de nem keresem a bajt ha nem muszáj.

Viszont valami furcsa okból, még annak ellenére is, hogy kicsit gettós feeling-je van ennek az ecseri metrómegálló és környékének, valamiért vonz... Lehet az a sorsom hogy majd ott kibelezzen valaki :D

2023. júl. 28. 01:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!