Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bora Borára el lehet jutni...

Bora Borára el lehet jutni hajóstoppal? Élhetnék ott hajléktalanként?

Figyelt kérdés
Vagy más paradicsomban?

2023. júl. 27. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Menj el gyalog hawaiira
2023. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem valamennyi pénz kell ahhoz, hogy elindulhass, bár én még nem csináltam ilyet, nem tudom.

Egyébként, szerintem nagyon nagy ötlet:D

2023. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Fiatalabb lennék, tuti megpróbálnám!
2023. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarok cinikus lenni - amúgy akarok - de Bora Bora tízezer fős lakossága biztosan nagyon örülne, hogy egy európai csövessel gyarapodik a közösségük. Kb. annyira, mint amennyire a budakalásziak örülnének, ha mondjuk egy argentin hajléktalan bukkanna fel csendes kis városkájukban. Esetleg dolgozni, vagy valami ilyesmi?
2023. júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, Budakalászon dolgozni közel olyan jó, mint egy forró szigeten üdülni. Meggyőztél, megyek is droidnak egy magyar irodába vagy gyárba.
2023. júl. 27. 10:38
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Az üdülés, meg a hajléktalanként ott élés azért két külön kategória.

A magyar droid jövedelmet teremt magának, működteti a saját életét és a hazáját, valamint adót fizet a közös dolgaink fenntartására. De a polinézek alamizsnája sem lehet rossz. Talán az esős évszakban megázik a kókuszdió kicsit, amit a szegény magyar hajléktalannak dobnak.

2023. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem Budakalasszal van bajod, hanem az eleteddel. Haiti peldaul maga a pokol, pedig a paradicsom is lehetne, a taj megvan. Bora Boran nem pusztitott hurrikan, nincsenek bunozohordak, diktatorok, de ehenhalni ott is szepen lehetne elzarva a deru moka kacaj negyedtol.
2023. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem repülő stoppal több esélyed lesz.
2023. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Es hol akarsz hajot stoppolni talan a Dunán?
2023. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz elég egy görög, kicsi falu a tengerparton. Volt egy nyugger, aki ott lakott és az itthoni nyugdíjának jó felét meg is spórolta. Még kisfilm is volt róla.
2023. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!