Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fölöttem lakók 3. éjszakája...

Fölöttem lakók 3. éjszakája nyomják a zenét? Rendőrök nem tesznek semmit

Figyelt kérdés
Jóban vagyok a fölöttem lakóval, legalábbis rosszban nem. 25 éves lehet, azt tudom hogy a szülei besegítenek a bérleti díjba. Haverjai átjöttek, és már 3. napja b@szatják a k.rv@ hangos zenét éjszaka. Épp most kezdték megint. Először nem akartam, de tegnap csak felhívtam a rendőröket, mire kb. azok kb. fél óra múlva kiértek, k.rva hangos szirénával meg az egész lakótelepet bevilágító fényhíddal, kikapcsolták a zenét, fel se mentek hozzájuk, a lépcsőház ajtajánál hallgatóztak egy kicsit, aztán leléptek. Többi lakóval nem tudtam beszélni, mert dolgozok napközben, utána pedig aludni akarok. Azt nem tudom hogy a többi miért nem szokta hívni a rendőröket. Szóval menjek fel hozzájuk én? Vagy szóljak a rendőrtiszteknek hogy igenis menjenek fel és ellenőrizzék?
2023. aug. 2. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap akkor lekapcsolták a zenét amikor kijött a yard. Utána is csend maradt? Ha nem, újra ki kell hívni őket.
2023. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
A villamos elosztó szekrényben nyomd le a biztositékukat!
2023. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szinte rögtön visszakapcsolták, de ha újra felhívtam volna őket, lehet azt hiszik szórakozok, mert már hallottam ilyen sztorit. Marha ideges vagyok, 12 órázás után nem ehhez vannak idegeim. Most legszívesebben fölmennék és lecsapnám vmelyiket, na akkor bezzeg följönnének és el is vinnének
2023. aug. 2. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csinálsz róla valamilyen bizonyítékot, nem leszel telefonbetyárnak nézve. A rendőröknél valószínűleg le van jegyzőkönyvezve valahol, hogy a bejelentésre kimentek X órakor, majd távoztak Y-kor. Ha megint bömböl a zene és csinálsz egy videót a folyosón/udvaron/utcáról, ahol láthatóan tovább csinálják, ott lesz benne az időbélyegző, és azzal várhatod a járőrt, hogy nézze meg mi a helyzet. Ott a lenémítás sem segít, ha te felvetted a zajongást.

Lehet, hogy külső szemmel hisztisnek tűnik állandóan rendőrt hívogatni, de ezeknek legalább nyoma van. Ők sem akarnak minden szarért kiszállni, így nekik is érdekük hogy megtörténjen végre egy szóbeli figyelmeztetés, és hátha értenek belőle. Azzal csak ártasz magadnak, ha önbíráskodva akarod lerendezni.

2023. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolnák hogy szórakozol? Nyugodtan hívd ki a rendőrséget ahányszor kell. Addig kell ismételni a tevékenységet amíg sikert nem érsz el.

A szomszédoknak pedig szólj már most, hogy halkítsanak, harmadik napja megy a zajongás, elég volt.

Ha ez társasház kell lennie gondnoknak és házirendnek is, előbbi feladata az utóbbi betartatása.

2023. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most kb. 5 perce csönd van, lehet hogy valaki szólt nekik. De hosszú még az éjszaka, gondolom még visszakapcsolják
2023. aug. 2. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ilyen esetekben a rendőrök nem szirénázva, villogva jönnek ki, csak simán kijönnek.Akár fel is mehetsz velük.


Nem mellesleg először csak figyelmeztetnek, másodjára már büntetnek úgy meg drága lesz a buli.

2023. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Esetleg kérd meg őket, hogy diszkréten, lekapcsolt szirénával és világítással jöjjenek, te majd beengeded őket.Én így tettem legutóbb, 6-an kijöttek.Elég durván verték az ajtajukat, aztán jól lecseszték őket.Abba is maradt a zene gyorsan, nem is merték visszakapcsolni.
2023. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Felmentél már szólni neki? Én azzal kezdeném, de ha semmi változás, akkor nyugodt szívvel hívnám ki bárhányszor a rendőröket. Felvenném azért biztos, ami biztos alapon videóra a zajongást (azon legalább lesz dátum, idő) és a történtek fényében megkérném a rendőröket, h nekem csengessenek fel, én majd beengedem őket és megmutatom melyik lakásból jön a zaj.
2023. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!