Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak szilveszter...

Moozygoo kérdése:

Mit csináljak szilveszter éjszakáján ?

Figyelt kérdés

Pár napja még volt hozzá kedvem hogy bemenjek a belvárosba, de ahogy közeledik a nap, egyre inkább elmegy tőle a kedvem, nem hiszem hogy egyedül tudnék bulizni.

Most úgy érzem itthon fogok unalmasan psezni aztán aludni mint egy átlagos nap amíg mindenki jól szórakozik a barátaival, szerelmével.

Tudtok esetleg ötletet adni hogy ne így legyen ?

27 éves férfi vagyok.



2021. dec. 28. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Szerezz barátokat meg szerelmet, és akkor majd nem így lesz!


Tudom, hogy nem ilyen választ vártál, de sajnos ez az egy megoldás van a problémádra!

2021. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Neked nincs vmi haverod akihez atmehetnel? Nem tart valaki hazi bulit?
2021. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ne gondolkodj ilyen fekete-fehéren, hogy mindenki más milyen jól szórakozik. Még ha valaki el is megy, nem biztos, hogy jól érzi magát, lehet, hogy olyanokkal kell jópofiznia, akiket utál - vagy csak simán szívesebben aludna otthon. Vagy van ugyan párkapcsolata, de a háta közepére kívánja a másikat. Ill. sokan járnak a te cipődben is (pl. én :D). Itthon leszek egyedül. Nekem az segít, hogy nem várok el valamilyen eget rengető eseményt, csak mert Szilveszter van. Inkább arra használom az alkalmat, hogy átgondoljam az elmúlt évet, és célokat tűzzek ki a következőre. Élvezem a nyugalmat, pihenést... Talán nézek valami jó filmet. Szóval próbálj meg nézőpontot váltani.
2021. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én pont, hogy szeretek egyedül lenni, nem érdekel a bulizás. Beb...ni be tudok egyedül is és nem kell más részegeket elviselnem, az nekem nem szórakozás. Tv-zek, netezek aztán kidőlök még éjfél előtt...
2021. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek se a szerelmemmel, se barátokkal, mert engem nem szeret egy pasi sem, a barátaim pedig mást csinálnak.

Úgyhogy nehogy azt hidd, hogy neked lesz egyedül nyugis a Szilvesztered, sokan vannak még egyedül rajtad kívül, ne érezd rosszul magad emiatt.

De kívánom neked a jövőre nézve, hogy majd sikeresen alakuljanak a kapcsolataid.

Egyél valami különösen finom vacsit vagy lepd meg magad valami mással, amit szeretsz így Újév alkalmából.

24n

2021. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem voltak társas kapcsolataid, akkor a most következő 3 napban nem fogsz tudni rájuk szert tenni.

De ha jó viszonyban vagy a szüleiddel vagy testvéreddel, akkor velük is szilveszterezhetsz. Csak annyi, hogy nézitek a tévét vagy társasoztok, kártyáztok, beszélgettek, közben esztek-isztok. Annál mégiscsak jobb, mint egyedül lenni.

2021. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Találj ki valamit. Nálam előszőr lemon haze lesz otthon egyedül, utána spanokkal, majd rá chivas és sör, utána valami jó kristály azt reggelig, nem nagyon lesz béke a városban :)
2021. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(:
dec. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!