Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszedba van meleg alberlő...

Szomszedba van meleg alberlő , ejszakai eletet él, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 10:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ott lakik ejszaka hordja fel a kuncsaftokat, kint cigi duma ejjel 2kor 3 kor nem lehet tőle pihenni. Többször szolt neki a köz kepviselő es tulaj. Ugyanugy megy, hajnal 6 körül fexik le. Azt mondtak jelensem fel de visszafe is elsülhet a dolog.
2023. aug. 3. 10:54
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg regge 7 felé kezdjél kertészkedni benzinmotoros láncfűrésszel vagy fűnyíróval. Biztos ami biztos, minnél közelebb az ablakához. Vagy falat fúrni hiltivel. De ne csak egy tiplit, hanem vagy 60-70-et. Néha nem hagyod őt sem aludni, csak rá érez, mikorra szól a csend-rendelet.
2023. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2/2 tarsashazban lakom
2023. aug. 3. 11:31
 4/15 anonim válasza:
41%
Na megint itt a kerekes
2023. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
3-ra, Annál hatásosabb lesz a láncfűrész meg fűnyíró hangja 😃
2023. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Reggel 8-kor bekapcsolod Zámbó Jimmy best of albumodat mélynyomóval. Ha panaszkodik hogy nem tud pihenni akkor te is elmondod neki a bajodat. Előtte természetesen megbeszéled a többiek szomszéddal.
2023. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6/6 nem jo hangos zenere is kihivhatjak a yardot, sajnos , pimasz es szemtelen , műveoetlen, szombaton mindig 5re megyek. Du faradt voltam leakartam pihenni. Mondtam en 60 multam te 25. Erre" a faraddtsag nem korfüggő"
2023. aug. 3. 12:57
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lényeges az albérlő szexuális orientációja?


Egyébként ha a tulajt is zavarja a viselkedése, fel tudja mondani a bérleti szerződést.

2023. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8/8 mivel a tulaj nem lakik ott igy őt nem zavarja
2023. aug. 3. 14:01
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Hajnali fél 7-kor, 7-kor olyan, a mindennapi élettel összefüggő tevékenységet végzel az ő hálószobája szomszédságában, ami a többi szomszédot nem zavarja, pl. M1 hallgatása 45 decibellel, lehetőleg a tv 5 cm-re legyen a falától. Szög bevetése abba a falba, húsklopfolás, Zámbó Jimmy hallgatás, stb, amikor kint cigizik a kuncsaftokkal, szólj bele a beszélgetésbe, tegyél megjegyzéseket, stb.
2023. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!