Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten miért közömbösebbek?

Budapesten miért közömbösebbek?

Figyelt kérdés
Egy nagyvárosban élek,ahol szintén sok az ember,de megnéznek. Pl leülök egy padra enni,nézik mit eszek. Budapesten felüdülés volt lenni. Senki nem nézett rám. Úgy éreztem ha az utcán wc-znék akkor sem. Nem láttam annyi ideges embert. A városomban ha zebrán megyek át idegesek,türelmetlenek mintha 2 órát elvennék tőlük.

2023. aug. 7. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Vidéken nem éri annyi inger az embereket, ezért úgy próbálnak valami eseményt vinni sivár életükbe hogy más dolgába ütik a krumpli orrukat.
2023. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ez volna a normalis, nem gatlastalanul bamulni egymast. Igazabol ketmillio ember mikor kozlekedik a varosban, sokmindent lat, es nem szorakozik azzal, hogy az elet egyszeru jelensegeit bamulja gatlastalanul.
2023. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugat-Europaban kis helyen se szokas megbamulni a masikat, es lila haju csillamponit is lattak mar.
2023. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Budapesten is vannak idegbeteg emberek.
2023. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak unatkoznak.
2023. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Viszont Budapesten sokkal nagyobb az esélye, hogy megtámad valami félőrült sárgaház-szökevény.
2023. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Nagyobb állatkert az biztos.

Fővárosi emberkert.

2023. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Mo.-n mindenki az.
2023. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Én egy tetovált srác vagyok, de semmi kirívó nincs a testemen. Hódmezővásárhelyen / Szegeden volt, hogy úgy megbámultak régen ~ lassan 10 éves story ez már.

Munkahelyen volt, hogy hosszú ujjúban kellett dolgoznom, nehogy zavarjon bárkit is. Nincs rajtam semmi önkényuralmi jelkép mielőtt félreértitek.


Budapestre 4 éve költöztem fel, sose éreztem feszélyezve magam. Itt az emberek szó szerint leszarják egymást, ami néha azért rossz is. De itt nem foglalkoznak azzal se, ha valakinek rózsaszín a haja. Ebben az is szerep van, hogy annyi hülyeséget lát az ember hétköznap Bp-n, hogy sokan már csőlátásúak és nem is reagálnak a külső ingerekre.


Viszont én szeretem ezt, teljesen elengedem magam, önmagam lehetek. Vidék az le van maradva egy 10 évvel a befogadás képességgel.


Én nem vagyok egy nagy liberális szellemű, de a vidékről sokszor az jut eszembe, mint az öreg emberek, akik már nem képesek elhinni, hogy nem az a világ van mint 50 évvel ezelőtt.

2023. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Budapest közömbös, hanem a vidéki paraszt tátja feleslegesen a száját.

Itt van tirpákfalán pl a szomszédom, napi élmény neki, hogy végigmegy 50x az utcában, és bebámul minden kertbe, ház ablakán, evvel szórakoztatja magát.

Aztán, ha meglát: aszittemáekőtőzté.

(nem bzmeg, nem költöztem el, csak ha kinézek az ablakon a te fogyatékos fejedet látom 90%-ban, az fix)


ui: Bp-ről sose költözz vidékre.

2023. aug. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!