Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd feljelenthet emiatt?

A szomszéd feljelenthet emiatt?

Figyelt kérdés
Napközben, valamint mostanában éjfél, és hajnal 3 között BDSM-et, gore-t nézek, vagy csak olyan film megy amiben ordítanak, közepes hangerőn. Vasbeton lakás, nem tudom mennyire hallatszik át (én csak azt hallom néha, ha ordít a gyerekeire, okádik, vagy mélynyomón zenét hallgat). Nem szeretném, hogy félreértse, és kihívja a rendőrséget a hangok miatt.

2023. aug. 10. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármi miatt feljelenthetnek, és durvább dolgokat kimennek csekkolni. Pont tegnapi hír volt a gyanús hangokra mentőket hívó szomszéd.

Vagy használj fülhallgatót, vagy indítsd el a felvételt és próbáld a helyiségen kívül meghallgatni hogy mennyire hangos a kínzás és mennyi zaj szűrődhet vajon ki.

2023. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem jobb az ilyesmit fül/fejhallgatóval hallgatni, akkor biztosan nem fog ferdén nézni rád senki.
2023. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallgasd fülhallgatóval, mindenkinek jobb így.
2023. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te nem ismered a fülhallgató fogalmát amúgy?


És igen, hívtam már ki rendőrt, amikor konstans egész éjszaka rendesen lehallottam a tv-t a felettünk lakótól.

Szóltam neki, nem egy nem kétszer, hogy lesz szíves lejjebb venni vagy fülhalit használni.

Nem, ugyanúgy este tíztől hajnali 4-5-ig ment az épp aktuális sorozat, film, zene, fszom...


Meguntam, bejelentést tettem és kijöttek. Érdekes, már aznap éjjel csend volt. :D

2023. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Napközben még oké, nem zavaró, de éjjel igen, ha koncertet néznél, az is zavarhatna másokat nem egy bdsm cucc.
2023. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk nem hallgatta a szomszéd, csinálta a nőjével. Szinte minden éjszaka, kilenctől minimum hajnal kettőig. Próbáltunk velük beszélni, hogy minden áthallatszik (panel lakás), minket nem érdekel miket játszanak, csak ne halljuk. Nem érdekelte őket, a csaj ránkvágta az ajtót egyszer, hogy ő már nagyon unja, hogy mindig zavarunk náluk. Hát még mi hogy untuk! Kétszer hívtunk rájuk rendőrt, aztán beszéltünk a közös képviselővel, aztán felhívtuk a főbérlőjüket, aki kitette őket. Azóta már laknak mások abban a lakásban, de képesek kulturáltan viselkedni.
2023. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fel.
2023. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

6,-os

Az a tipikus proli pár lehetett esznek isznak ürítenek aztán a nap/éjszaka felében nonstop bagzanak mint az állatok

2023. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A fülhallgató szerintem többet árt, mint használ sok esetben. Inkább kérdezd meg, hogy zavarja-e, mennyire hallatszik át.
2023. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Kis hazánkban bárki-bárkit-bármiért feljelenthet és ez így van jól. A baj az, ha az ítélet az esettől függetlenül, haveri alapon születik meg.
2023. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!