Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A magyarok miért ennyire...

A magyarok miért ennyire igénytelenek hogy nem adnak a környezetükre?

Figyelt kérdés

Járva az országot borzalmas.... házakon leomlott vakolat, kiégett fű, az utcák rendezetlenek, szemét, kosz, mocsok.


Én még ilyen igénytelen nemzettel nem találkoztam Európában, ez egyedi.



2023. aug. 12. 15:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést. (de törölni nem, mert a magyarokat gyalázza, minket szabad)
2023. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Akkor sok helyen még nem jártál.
2023. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Azok nem a magyarok, de kerdező te igénytelen Vagy?
2023. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 szántóvető ***** válasza:
100%
mert nincsenek millióik az állagmegóvásra,felújításra azért.valóban siralmas végigmenni az országon.
2023. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
35%
A német igénytelenebb.
2023. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem, ez nem magyar mentalitás, és nem csak itt van gondozatlan kertek, meg házak, ez Kelet-európai mentalitás, balkánon is keleten is látni a magyar elhanyagolt házak kertekhez hasonlókat tömegével.


Sok kert elhanyagoltnak tűnik, mert a férfiemberek gyűjtögetik a sok "cuccot", mondván 1x valamikor valamihez kelleni fog, aztán egyre több ilyen cucc lesz a kertben. Az elhanyagolt házakra meg nincs pénz ált.

2023. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem magyar/nem magyar kérdés. Romániában nőttem fel, és ott is látni bővel szép, rendezett, tiszta és minősíthetetlenül szétesett, szemetes környékeket. Inkább intelligencia és pénz kérdése.
2023. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
50%
Németországban még akárhányszor jártam WC-ben, szanaszét volt szarva.
2023. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

megöregedtünk, mindketten közel vagyunk a 80-hoz...

Ránk annyi igaz, hogy egyre ritkábban nyírom a füvet, söpröm a lombot, és nagyon nehezen festem a kerítést, meg amit kell.


Mi évszázadok óta magyarok vagyunk, szeretjük a környezetünket, de már elfáradtunk. Hiába a kertész, vagy egyéb vállalkozó, szar munkát végez némelyik, siet, sokért tartja a markát.


Szóval a kérdezőnek megnézném a cuccait, a szülői-nagyszülői házát(ha volt egyáotalán)..és ő mit tsz azért, hogy ne legyen szánalmas a környezet...


Még fiatabb koromban sokat jártam más országokban,(európaiban is)hát némelyik rémisztő volt...mégsem mondtam az emberekre, hogy igénytelenek...


Inkább a kérdező nagyképű, fingja sincs a társadalom mélységeiről

2023. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

9.


A mamám 90 éves, de még mindig kertészkedik, rendben van minden.


Pár éve az egész ház festésen esett át, pedig 130.000 Ft-os nyugdíja van.


Tiszta porta, igényes kert, tiszta rendezett ház.

2023. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!