Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova költözzek?

Hova költözzek?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult az életem, hogy 27 éves fejjel nincs parkapcsolatom ( nemrég lett vége valaminek, ami el se kezdődött ) se barátaim se kutyám se macskám. Anyámmal élek együtt, de a körülmények borzalmasak és szégyellem is hogy ennyi idősen itt tartok . Anyám is borzalmas természet. Pénzem lenne albérletre, de mivel ember nem szól hozzám érdemben félek hogy teljesen egyedül maradok. Egyedül lakni is félek, nem az a bajom hogy nem tudom ki mosni a cuccaim hanem ez a magány már kikészít, viszont otthonról mennem kell sos mert anyukám teljesen megbolondult, hagyja hogy minden tönkremenjen itthon , én nem javíthatom meg nem hívhatok szerelőt és lakhatatlan már a lakás. El akarok húzni végre innen, de a tudat hogy végleg senki se szól hozzám ijesztő. Mit tegyek ?
2023. aug. 20. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom, viszont az valamilyen szinten gáznak tartom hogy lehet hogy anyukádnak szüksége lenne segítségre (a depresszió oka szokott lenni annak a viselkedésnek amit leirtál, vagy ki tudja, idősebb korban sokminden előfordulhat az ember mentális egészségével) és pont most jön rád az inger, hogy huuu minél előbb ott kell hagyni!! Majdnem 30 évig kényelmes volt vele élni, de mostmár van valami baja mentálisan, szóval sipirc, jó lesz menekülőre fogni!

Persze nyilván jót tenne ha elköltöznél, de jelenleg csak hanyatt homlok menekülni akarsz egy süllyedő hajóról, ami nem egy jó kezdet az önállósságodnak. Legalább próbálj segítséget szerezni neki.


És oda költözöl, ahova csak szeretnél. Nem a hely a fontos; mindenhol magaddal kell együtt élned, szóval az, hogy hogy érzed magad, csak rajtad múlik. Esetleg menj munkásszállóra, ha nagyon félsz a magánytól. De te is tudod gondolom, hogy a legjobb lenne élned, nem pedig csak vegetálni. Mozdulj ki, keresd a kapcsolatot másokkal.

2023. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Vannak lakótárs keresők:) Próbáld meg így. Ha elég tágas a lakás, biztosan nem fog zavarni, hogy egy "idegennel" kell osztoznod. Ha mégis, akkor meg szinte vágyni fogsz az egyedüllétre.
2023. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező: ne félj a magánytól, valószínűleg elég hamar megszoknád.
2023. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
na figyelj, lany vagy? akkor hozzam, az agyam eleg nagy sok emlek belefer. a lakas kicsi de van meleg viz, cirkot jovoheten szerelik be, tehat bojler elado
2023. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
A magány sokkal jobb, mint egy elviselhetetlen emberrel lakni. De szerintem te most is magányos vagy. Nem csak az lehet magányos, aki egyedül lakik.
2023. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

szeged jó hely

téglalakàs albit nézz

2023. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tobbszobas lakasban divat,h minden hsloszoban mas lakik. Szobst berelnek Budapesten ez nagy divat!!


Vsnnak ilyen facebookcsoportok!


Alberletkereso Budapest

Szobat keresek Budapest

Szobatarskereso Budapest

2023. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na figyi, az az igazság, hogy én 20 éves korom óta különélek szülőktől (mielőtt beszólna valaki csakis szülői támogatással tudtam ezt megengedni magamnak), amikor is együtt éltem egyik legjobb barátommal. 6 éven keresztül éltünk együtt, de sajnos sok volt a vita, ami általában kivétel nélkül tőlem indult ki, ugyanis képtelen vagyok a társas együttélésre. Még úgyis, hogy külön szobánk volt, egyszerűen nem bírok elviselni senkit magammal egy légtérben. Pár hónapja beköltöztem Budapesten saját lakásba (teljesen egyedül élek), el nem tudom mondani neked, hogy mennyivel sokkal jobb így. Rengeteg barátom van, de soha az életben nem laknék együtt egyikkel sem. Ne félj a magánytól, seperc alatt megszokod.
2023. aug. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kirekeszto kerdes, a magannyal szemben
2023. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!