Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kell teljesen értelmetle...

Miért kell teljesen értelmetlen idiótaságok miatt a fél várost lezárni, ezzel ellehetetlenítve a normális közlekedést?

Figyelt kérdés
Futóversenyek, atlétika VB, mind-mind olyan hülyeség, amikre ebben a haldokló országban SEMMI szükség.
2023. aug. 27. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Költözz tanyára, ha nem tetszik, ott nincs semmi.
2023. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A budapestieknek autóra van szükségük a munkához, programokhoz. A futikázó, vagy sportolni vágyóknak nem értem, miért nem vidéken, vagy valami városszéli helyre szerveznek ilyen hülyeségeket. Remélem ezt a kamugeri idiótát leváltják és törlik a sok bicósávot is.
2023. aug. 27. 13:05
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

Idiotizmusra mindig fog jutni pénz!

És azért fog jutni, hogy az érdekcsoportoknak még több pénze legyen a későbbi idiotizmusra - az egyre jobb lét mellett!

2023. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Ezen én is mindig ki voltam akadva, mikor még Pesten laktam. Mentem volna dolgozni és futók miatt a 10 perces út busszal 1 óra lett. Nem igaz, hogy az ilyet nem lehet a Margit vagy a Hajógyári szigeten rendezni. Miért az úton kell futkosni a 60 fokos betonon??
2023. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Akik tapsikolnak ezeknek a baromságoknak, azoknak nem okoz semmilyen kellemetlenséget a "rendezvények" által gerjesztett tumultus, dugó, környezet-, ill. zajszennyezés, szeméthalom, nekik semmit nem kell elviselniük a kellemetlen oldalából ennek az egésznek. Nekik csak a haszon kell, - az viszont olyan áron is, hogy más emberek nyugalmát, életét lehetetlenítik el.
2023. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Nekem inkább az a kérdés, hogy miért jó betonon, 40 fokban futni? Miért nem tették a Margitszigetre inkább?
2023. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Hiába...ez a kérdés is csak azt bizonyítja, hogy a magyar mindenen csak hőbörögni tud.
2023. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Te is hőbörögnél, ha lehetőséged nem lenne sehová menni és mindig ott b@szakodna valaki a lakhelyednél - éppen csak annyira, hogy ne legyen saját életed!
2023. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező! A Te szellemi képességeid miatt tart ott az ország ahol most is van. Szerencsére azért vannak értelmes emberek is Budapesten akik nem osztják a véleményedet.
2023. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha van város az országban, ahol egyáltalán semmi szükség nem lenne autóra, az pont Budapest.
2023. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!