Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szegeden a Szűcs utca biztonsá...

Szegeden a Szűcs utca biztonságos környék?

Figyelt kérdés

Egyetemistaként épp albérleteket nézek ès itt találtam egy szuper lakást. Polgári lakás, magas beltérrel, üresen, pont amilyet szerettem volna. A Szent István térről már sok jót hallottam ( egymás mellett vannak, kb 2 sarok a távolság), ezért gondolom, hogy ez az utca is okés lehet, de érdekelne szegediek vélemènye.


Amint látom a térképen, mellette van a Berzsenyi utca, Klapka tér is. Szóval ez a környèk érdekelne. Vannak ott cigányok? Jó a közbiztonság? Nincsenek fura alakok?



Köszönöm

N


2023. aug. 27. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
A Szent István téren korábban volt 1-2 kéregető régen, de alapjában biztonságos hely. Kerüld inkább a Csillag teret és a környékét, esetleg Tarjánt. Ha van még kérdésed Szegedről kérdezz bátran, itt születtem és itt élek már 37 éve. :)
2023. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

rendben! Ha valami még eszembe jut, rád írok :-)

köszi!

2023. aug. 27. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
a régi Rókus és Fölsőváros rosszabb részének határa, régebben kifejezetten C környék (persze szegedi viszonylatban, itt, ahol eleve nincsenek sokan), mára szerintem kikupálódott, sok az új építés és a szép fölújítás, maga a Szent István tér is korrekt. én nem sétálgatnék arra de ez szerintem régi reflex, ahogy az is meglepett hogy jókat hallottál róla... pedig a mai állapotában tényleg nincs ott sok rossz :)
2023. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm! :-)


azért is kérdeztem, mert egyik barátnőm szegedi és a jók mellett azt is mesèlte, hogy elvileg abban a Szűcs utcában van egy rekreàciós központ a sarkon (ez nem gond) és ezzel szemben van egy rózsaszínes hàz, aminek kb mindig nyitva van a barna kapuja, ahol elvileg C kategóriások laknak vagy csak 1-2 család, nem mindenki. Persze azt is mondta, hogy semmi gond sincs ezzel, csak szimplán tény. Bár azt ő sem tudja, hogy mèg mindig így van-e, kb 15 éve már nem lakik arrafele. Meg elvileg élt valami kattant öreg nő az egyik sarki házban, aki mindig a sarkon állt ès magában beszélt. De erről is csak 15 èves emlékei vannak.

2023. aug. 29. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!