Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten, Kecskeméten,...

Budapesten, Kecskeméten, Szegeden, egyéb vidéki nagyvárosokban biztonságos kipát viselni?

Figyelt kérdés

Egy zsidó barátom fog hamarosan meglátogatni, és szeretném neki megmutatni az országot, leginkább a 3 fent említett várost egy zsinórban bejárni.Kipa lesz rajta, ilyen tekintetben mennyire biztonságos a helyzet, hogy Ő azt viselhesse az utcán?

A kérdés nem provokáció, kérlek ne értsétek félre, köszönöm a segítséget!


2021. júl. 27. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten azért látni is kipával embereket. Kecskeméten meg Szegeden sem hiszem hogy lenne probléma, főleg a belvárosi "tömegben". Falvakban vannak kíváncsi bunkó nyuggerek, akik megbámulnak minden nem helyit (kipás nem helyit meg pláne).
2021. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz belőle gond nyugi.
2021. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DeMoR ***** válasza:
100%
Szerintem polgári szinten egyre elfogadóbb az ország. Szóval szerintem semmi gond nem lesz belőle. ;D
2021. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érint, de Pesten látni kipás embereket, nem vettem észre, hogy megbámulták volna őket. Az inzultusokról beszámolna sajtó.

Vidéken, ha kipa helyett kalapot vesz, senkinek nem tűnik fel. Ezzel nem szeretném őt megbántani, (mármint a kipa helyett kalappal).

2021. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!