Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Láttak fehérneműben, lehet...

Láttak fehérneműben, lehet ebből gondom?

Figyelt kérdés

Szellőztettem, és nyitva hagytam a bejárati ajtómat. Elmentem zuhanyozni majd vettem fel a fürdőszobában tiszta fehérneműt. Pólót, nadrágot nem vittem be ezért csak így fehérneműben kimentem a szoba irányába, elmentem a nyitott bejárati ajtó előtt.

Egy család állt kint és láttak.


Nem tudom kik ezek, de gyakran megállnak a ház előtt a kapuban és vigyorgó fejjel kukucskálnak ha nyitva van az ajtóm. Nézik a benti macskámat, aki morog rájuk. Jó móka.

Egyszer hozzájuk szóltam, de csak rám néztek és vigyorogtak tovább mint az elmebetegek.

Sokszor ha itt vannak látványosan becsapom előttük az ajtót.

Most nem hallottam hogy itt vannak. 2 kb 35-40 éves felnőtt és 2 kb 10 év alatti gyerek.

Ahogy megláttak kikerekedett a szemük a felnőtteknek és elmentek gyorsan.

Lehet ebből valami gondom? Jelentgethetnek?


2023. szept. 12. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi bajod nem lehet ebből.
2023. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2023. szept. 12. 12:19
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Hogy érted azt, hogy "jelentgethetnek"? Kinek és miért? Otthon vagy, azt csinálsz, amit akarsz, még csak meztelen sem voltál.

Viszont ne haragudj, de marha sok eszed van neked is, ha ilyen hülyék bámulnak be hozzád rendszeresen, és te ennek ellenére tárva nyitott ajtó mellett mész el zuhanyozni, pláne ha még állatod is van.

2023. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, eszedbe sem jut, hogy amíg fürdesz, egy besurranó tolvaj elviszi valamidet?

Már csak emiatt is csuknod kéne az ajtót.

2023. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet bajod ebből.

De szerintem ne hagyd nyitva az ajtót, és a macskára is figyelj, nehogy ellopják.

2023. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Van felrakva szúnyoghálós ajtó. Az be volt akasztva, csak a rendes bejárati ajtó volt nyitva.

Van kinti kapu is, ami zárva van. Nem egy cigutelepen lakok, nem szoktak beugrálgatni, betörni.

2023. szept. 12. 12:57
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Akkor engem folyamatosan jelengethetnének egész nyáron.Tangában,pólóban vagy bikiniben vagyok sokat.A saját házadvan meztelenül is fejen állhatsz,senkine semmi köze hozzá.
2023. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csalad nem normalis es nem ismeri az elemi viselkedest. Meg meztelenul is setalhattal volna otthon, az nem kozszemeremsertes. Fehernemuben vegkepp nem.
2023. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Nyitva hagyod az ajtót, amíg zuhanyzol?! Nem félsz, hogy valaki bemegy, kirabolnak, rosszabb esetedben átvágják a torkod? A mai közbiztonság mellett? Egyetlen percig, soha nem merem nyitva hagyni az ajtót, kulcsolok, zárok mindent. És nem cigánytelepen lakom, hanem Budapest legdrágább kerületében. Napi szinten vannak a betörések, besurranások, lopják az autókat. a kertekből a kerti bútort kilopják nappal, úgy, hogy be van kamerázva minden! Hol élsz te?!
2023. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szúnyogháló szerinted megállítja azt, aki be akar menni? Te írod, hogy többször is bebámultak, akkor minek adsz rá nekik lehetőséget?
2023. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!