Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi miatt szeretsz Veszprémben...

Mi miatt szeretsz Veszprémben lakni?

Figyelt kérdés
És mi miatt nem? Ha egyáltalán van ilyen. :)

2023. szept. 16. 13:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

Szeret a rossebb ott lakni, ahhoz képest hogy egy megyeszékhely, szerintem igen tré. Össze sem hasonlítható egy Székesfehérvárral, Győrrel, Szegeddel vagy Péccsel.


Szórakozási lehetőségetek nem tudom, mert nem vagyok már 18 éves, de most például nézd meg a Plázát. Egy értelmes üzlet nincsen benne.


Egészen talán 2-3 évvel ezelőttig még Media Markt sem volt. Lett, de olyan, hogy a Stop-Shopnál a Big Trafik nagyobb mint a veszprémi Media Markt 😅 Venni akarsz egy páraelszívót, van 3 db, aztán viszontlátásra. Fehérváron meg van 60 db, egy egész sor páraelszívókból áll. Természetesen ez csak egy példa volt.

2023. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"Össze sem hasonlítható egy Székesfehérvárral, Győrrel,"


Én pont Győrből költöztem Veszprémbe és sokkal jobb itt. Az emberek normálisabbak, a városvezetés messze jobb mint Győrben.


"Venni akarsz egy páraelszívót, van 3 db, aztán viszontlátásra. Fehérváron meg van 60 db,"


Győrben 2 mediamarkt van és egyikben sem volt páraelszívó mikor venni szerettem volna.

2023. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A privátra:

Nem vagyok veszprémi. Csak nagyon szeretem a várost. Valami miatt megmagyarázhatatlan módon vonz.

2023. szept. 16. 14:26
 4/20 anonim válasza:
0%

Veszprém egy elcseszett város lett...

2-es én szerintem meg Győr szászor jobb mint Veszprém voltam már ott egy párszor sokkal több hely és étrermesebb uzletek vannak mint itt. És mint torzsgyokeres veszpremi a varosvezetes a legalja itt.

2023. szept. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Kerdezo, mert te hogy latod ezt ?

Lett egy Gyarkert ami ugy volt hogy lakopark lesz de a kedves polgi meggondolta magat... nincs itt semmi erdekes szerintem

2023. szept. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#5, én csak turistaként látom, tehát mélyebben nem látok rá a dolgokra. Én egyszerűen csak beleszerettem a városba, de olyan szinten, hogy az megmagyarázhatatlan. Bár már rég jártam arra, nagyon.
2023. szept. 18. 09:19
 7/20 anonim válasza:
Te hány éves vagy ? A nézeted miatt kérdezem is hogy fiatal vagy idos vagy ? En anno igy koszegg voltam anno nagyon szep ki varos volt rengetegen voltak most meg az is eleg halott varos lett sajnos...
2023. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Bő negyvenes vagyok. De már lassan 30 éve tart, vagy nem tudom, talán régebb óta, ez a rajongásom. Mikor először jártam ott, azóta. Szerelem első látásra :D Bár az tény, már nagyon rég voltam legutoljára...
2023. szept. 18. 12:57
 9/20 anonim válasza:
Szerintem akkor egy pár evvel ezelőtt sokkal jobb volt mielőtt bekerült ebbe a modern varosok keretbe. Nem volt ennyi hasztalan korfogalom nem volt ennyi felesleges térköves resz es meg lehetne sorolni. Azóta azert sok minden valtozott de rossz iranyba.
2023. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Modern városok", Veszprém???... A maga gyönyörű óvárosi részével....???


Miben változott még?


Olvastam, hogy elég csendes város. Mindig is ennyire az volt, csak nekem, turistaként nem tűnt fel? Azaz nem hiányoltam a nyüzsgést.

2023. szept. 18. 14:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!