Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi miatt szeretsz Veszprémben...

Mi miatt szeretsz Veszprémben lakni?

Figyelt kérdés
És mi miatt nem? Ha egyáltalán van ilyen. :)

2023. szept. 16. 13:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És te miért szereted? Én legszívesebben elmennék tanyára, csak onnan messze vannak a boltok és sok a munka. De egyre jobban utálom ha gondolod cseréljünk lakást
2023. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Részben, mert gyönyörű. :) De hogy mi vonz benne ennyire, fogalmam sincs.

Miért utálod ennyire?

Hiába cserélnénk, nem tanyán élek. :)

2023. szept. 23. 19:46
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy csak tanya érdekel. Ha az ember benne egy városban egy idő után a legkevésbé azt veszi észre hogy mennyire gyönyörű. Én inkább ha lehet városon kívülre menekülök a természetben, na az tényleg gyönyörű
2023. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Benne=benne él

Természetben=természetbe

2023. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekelne hogy konkrétan milyen gyönyörűséget látsz Veszprémben érdekes lehet számunkra milyen a város egy kívülálló szemével
2023. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Eleve nagyon tetszenek a szép régi épületek.

Az óváros, a vár, a viadukt...tehát ami általában mindenkinek. De mondom, nem is azon van a hangsúly, hogy mi tetszik benne. Egyszerűen vonz.

2023. szept. 24. 21:55
 17/20 anonim ***** válasza:

Veszprém szar. A tömegközlekedés vicc kategória, boltok közül nincs nagy választék, munkalehetőség kb 0. Vár sem nagy szám.. 5db templomért vagy oda ami egymás mellé van felhúzva? Az oké, hogy vannak gyönyörű részei, de ezzel kitörölhetem a fenekemet. Ennyi erővel elmehetnék Miskolcra élni, mert ott van Lillafüred, cserébe ott jó a tömegközlekedés, szebb táj, jobb a boltok hálózata, közbiztonsági szempontból rosszabb csak.

De, hogy lásd, hogy ne csak szidjam, az emberek egy fokkal kedvesebbek mint máshol, Budapest vonattal nagyon könnyen elérhető (másfél óra), valamint jók az iskolák, családbarát a város.

Jutasi úti lakótelep és a Haszkovó egész jó kis lakótelepek. Van bolt, közbiztonság kiváló, Haszkovó úton a busz sem vészes.

Mégegy negatívum: itt a legdrágábbak a lakások/albik az egész országban.

Az, hogy közel van a Balaton, oké, de Balatonalmádi, Balatonfűzfő azért nem nagy szám. Balatonfüred autóval szívó lemenni, vonat meg Székesfehérvári átszállással.


Ha költözés előtt állsz, és nagyon Dunántúl érdekel, vagy Bakony/Balaton közelsége, inkább költözz Székesfehérvárra. Székesfehérváron még Vértes is ott van.

2023. szept. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy tetszik a város, ha ide költöznél, három napig lenne érdekes. Utána jönnének a hétköznapok gondjai
2023. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. Más ott lakni valahol mint csak távolról csodálni.
2023. okt. 2. 21:32
 20/20 anonim ***** válasza:
Én ide költöztem a Balatonròl de nem igazán jött be. Csak az a része szép és csak azt fejlesztik amit a turisták látnak , (vár , sed völgye, állatkert) amúgy iskolák óvodák kritikan aluliak, ilyen régi panel épületek többnyire, a lakótelepek sorhazas részek olyanok mint amilyennek a 70'evekben megepultek.
2023. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!