Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért olyan a szomszéd pàr,min...

Miért olyan a szomszéd pàr,mintha nem is léteznének?

Figyelt kérdés

Csalàdi hàzas környék és a mellettünk lakó pàrt sose hallom hogy kint lennének a kertben,pl kerti party vagy valami. Pedig fiatalok

Olyan mintha nem is lakna mellettem senki pedig itt laknak mert jönni menni kocsikavl szoktam őket làtni


2023. szept. 23. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Vámpírok, éjszaka éberek.
2023. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki..
2023. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármi oka lehet: home office, introvertáltak, vallásosak, nem szeretik a napfényt-rivaldafényt, este dolgoznak, műszakos a munkájuk.

Szerintem is inkább örülj ennek.

2023. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb mikor nálunk a mulatóst benyomják hétvégén összejönnek és megy a kerti party, gyerek kiabálás stb éjfélekig!
2023. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg kint lennének, az lenne a bajod, hogy zavarnak.

Nem mindegy neked mit csinálnak, amíg nem megy a te károdra?


Egyébként meg add meg a címed és elmegyek megkérdezni, ha te nem mered (Mégis hogyan tudnánk megmondani ennyiből, hogy a te szomszédod mit miért csinál)

2023. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Mi közöd hozzá? Semmi. Foglalkozz a saját dolgoddal, vagy kérdezd meg. NE itt, TŐLÜK!


Ja, azt már nem mered.

2023. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is ilyenek vagyunk.

Csak hogy megértsd miért döntöttünk így, hogy inkább jobb láthatatlannak lennikifejtem bűvebben.



Volt pár ember,akikkel akikkel jó volt a kapcsolat, beszélgettünk és volt mikor elkerülhetetlen volt a magánéleti témák kibeszélése is és ez a munkahelyen is így volt.

Voltak, akik visszaéltek a bizalmunkkal.

A csalódások miatt döntöttünk úgy hogy jobb távolságot tartani a kollégákkal és a, szomszédokkal is.

Ha a szükség úgy hozza úgy is fogunk váltani pár szót, de mi biztos, hogy nem fogjuk keresni a szomszédok társaságát sem.

Bár mi is észrevettük, hogy két szomszédnak nem tetszik, hogy nem állunk le velük beszélgetni és magunknak valónak vagyunk elkönyvelve, de nem érdekel senki véleménye.

Mindenki azt hisz, amit akar.

Szíve joga akármit gondolni rólunk bárkinek is,ez minket nem zavar.


Bár kérdező, szerinted az jobb lenne ha pl. egész hétvégén azt hallgatnád, hogy a szomszéd gyerekei reggeltől estig kint sikítoznak, hangoskodnak 12-14 órán át?

Sokkal jobb egy csendes szomszéd, hidd el.

Azért írtam a hangoskodó gyerekek példát, mert nálunk a szomszéd gyerekei üvöltözéseiket, kell hallgatni egész nap nyáron és ősztől minden hétvégén.

2023. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne mi az oka. Az összes szomszédomat elcserélném ilyen párra. Az se érdekelne, ha sorozatgyilkosok, de legalább nem zajonganak ordibálnak. mázlista vagy
2023. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is ilyenek vagyunk a férjemmel. Kertvárosba 6 éve költöztünk. Mi nem kerti partyzunk, max a férjem nyirja nyáron a füvet, nem bratyizunk a szomszédokkal, akik amúgy is idősek, csak amit az illem megkíván, mert bunkók persze nem vagyunk. Minket is max akkor látnak, ha kocsival megyünk valahová, vagy megjövünk. Azt is csak azóta tudja a sok pletykás vénasszony az utcában, hogy babát várok, mióta már szép nagy a hasam és mindig a kerítés takaràsàból leskelődnek ha kimegyek a ház elé, mert várom a férjem,hogy menjünk ide vagy oda. Azon mindig szoktam nevetni magamban. Aztán mindig meséli a szomszéd néni akivel hébe hóba összefutunk (ha futárhoz megyek ki, vagy posta jön és ő is épp kint van),hogy az iksz ipszilon tőle kérdezgeti, hogy én most meghiztam, vagy babát várok 😄. Én élvezem, hogy senkivel nem járunk össze, igényünk, időnk sincs rá . Nekünk így jó és ezt ha bármelyik szomszéd átjönne megkérdezni, neki ugyanígy elmondanám. De nem jönnek és minket sem érdekel melyik szomszéd mikor miért megy oda ahová .
nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!