Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha megfenyege...

Mit lehet tenni, ha megfenyeget a szomszéd?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy él(t) a szomszédunkban egy férfi testvérpár, de állandóan ment a cirkusz, alkoholisták, nőtlenek. Az egyik aztán megelégelte és öngyilkos lett. Kb. egy hete. Egymást készítették ki, folyton áthallatszott a veszekedés, ami napi szinten folyt. A másik iszik tovább, és ma belémkötött, hogy küldjem le a férjem. Mondtam neki, hogy a férjem dolgozik. Azt mondta nem igaz, mert hallja hogy beszél (nem beszélt nálunk férfi ma). És azt állítja, hogy a férjem beszélt mindig átfele az ők udvarukra, azért lett öngyilkos a testvére, mert a férjem mondott neki valamit. És hogy ő meg fogja ölni a férjemet.

A férjem 2 éve él itt, soha nem váltottak egy szót sem köszönésen kívül. Teljesen normális a férjem, nem szokott beszélni átfele a szomszédba, nem zsörtölődik, nem kötekedik.

Gondolom a szomszédnak kezd elmenni az esze, lehet a fejében beszélnek. Kicsit feszült vagyok, jövő hónapra várjuk a kisbabánkat, elég aggasztó, hogy a szomszéd pedig ilyenekkel fenyegetőzik.


2023. szept. 18. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Költözni nem opció?

Ezt látom az egyedül értelmes megoldásnak.

2023. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%

Na ja hadj ott csapot papot mert egy tahó a szomszéd..?

Egy bejelentést megér hogy a szomszéd kicsit fura…

És hogy miket mond..esetleg nemárthat egy hang/videó felvétel ahogy a szomszéd ossza az igazat

Lehetőleg kapun belül történjen a felvétel és utánna kihelyezni egy “kamerával figyelt terület” táblát hogy ugymond”érvényes”legyen a felvétel..

Esetleg a barbár mód..?haverok és megkérni a szomszédot hogy ne zargsson ill ha akkármi történik akkor ő fog érte felelni

Plane ezekután hogy fenyegetőzik…én a barbárság híve vagyok általában…

2023. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

El lehet kezdeni perelni, fenyegetőzni, ráhívni a fekete sereget, bármit.

De ha maguk lesznek egy vsz. mentálisan sérült alkoholistával, aki bekattan, mit csinálnak?

2023. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát pont az ilyenek miatt mondom a fegyverre a legyen és nekeljen használni mint fordítva..

amugy szerintem ha egy nemtudom..?szociális munkássa eggyütt felkeresnék a szomszédot és beszélnének mi a probléma stb..szerintem csak lehetne tenni valmit ha a szoc.is látja hogy az ember nem normális és veszélyben van egy család…

Ha nem akkor jöjjön a feketebetyàrasereg

2023. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy problémás szomszéddal évekig elhúzódhat a a probléma, a másnak a tönkretevése, idegesítése, akár testi bántalmazásig is fajulhat, oda-vissza való feljelentgetés, ahol lehet kárt tesznek a másikban.....lehet belőle bírósági ügy is....
2023. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az kiabáljon akinek a háza ég..gondolom a kérdező részéről neeemigen van mit tartani a bíróságtol..max csak a huzavona…

Egy alkesz nemhinném hogy ért a szóbol…

2023. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagy baj van, a fickó elmebeteg.
2023. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

#3:

Gázpisztoly, paprika-spray, sokkoló, erős megtermett házőrzőkutya. Nem siránkozni meg félni kell, hanem a megfelelő ellentámadási fegyverzetet beszerezni. Ne csinálj már úgy, mintha egy mentál-f*szkalap sebezhetetlen lenne.

2023. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

:D szívemből szóltál

Pontossan

Ha már családomvan akkor meg pláne hogy “védelmező”is a férfi..

és ja kutya fegyvernek használható dolgok akár fegyver is

De nemkell túlagyalni szerintem bőven jó a cső vagy fejsze nyele

Én már àtmentem volna a szomszédhoz beszélgetni amolyan férfiassan hogy bazdmeg te normálisvagy?várandós az asszony te meg itt eszed a sz@rt?nem szégyelled magad? És ha nem akkor röktön az elején megsallerolni és megkínálni ha a házad felé beszél akkor levágom mint a nyulat..

ok a nő írta ki a problémát..de érted..szerintem a férjed nemfog becsinálni egy alkesz szomszédtől miközben te terhesvagy…

2023. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Aztán sokra megy majd egy újszülöttel, miközben a férje Tökölön ül....


sok izomagyú dzsungelharcos....

2023. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!