Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten van most valami...

Budapesten van most valami külsőbb kerület ami viszonylag gyorsan fejlődik vagy várható valami nagyobb beruházás?

Figyelt kérdés

Életem első lakásvásárlása előtt állok a 2024-es évben. Őszinte leszek nagyon sokat utaztam, és totál ki vagyok már égve tőle, ezért belső kerületben nézelődök.

7. és 13. és 14. kerület ez a három ahol gondolkozom, de ezek drágábbak is egy picivel, mint a külsők.

Valamilyen 1 szobás valószínű gázkonvektoros lakásra esik majd a választás.

Maradjak a belsőnél vagy lemondjak a közelség okozta kényelemről mindössze 5-6 négyzetméter pluszért, amennyit spórolnék vele?


2023. szept. 28. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom a X. kerület azon részét ami a IX. kerülettel határos.

Ott még megvan ugyanaz a milliő ami a IX. kerben, ugyanúgy metróvonalon fekszik, azaz brutálgyorsan ott vag ybárhol, de mivle már hivatalosan Kőbánya,így kicsit olcsóbb.

Távfűtéses panelek is vannak ott, nem kell a gázkonvektorral szarozni.


Mennyit szánnál rá amúgy?

2023. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Összesen 31 millióm van.

Ebben benne van minden, ügyvédi költség is.

Viszont az illetéket megkérném 12 havi részletre.

Akadnak már 30 millió körül garzonok, meg gondolom 1-2 milliót lehet is alkudni belőle.

Azt sajnálom, hogy 2-3 éve nem volt még ennyi pénzem. 4 éve konkrétan zuglóban láttam 22 millióért 2 szobás lakást.

2023. szept. 28. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, abból már kijön ilyen 35-39 m2-es másfélszobás cucc.

Most kicsit javul a vevők helyzete, jobban alkuképesek.

2023. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csepel? Legolcsóbb Budapesti négyzetméter árak és HÉVvel 10perc alatt bent vagy a város közepén. Ahogy egy ideköltöző fogalmazott "Kisvárosi hangulat egy nagyváros minden előnyével".
2023. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!