Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Lakik valaki (Budapesten)...

Lakik valaki (Budapesten) nagyobb beruházáshoz tartozó építkezés szomszédságában? Érdemes olyan albérletbe költözni, amely ilyen helyen van? Nem a tulajdonos szólt róla, véletelnül tudtam meg, hogy így alakul.

Figyelt kérdés
Mekkora zajjal jár, mennyire zavaró?

2019. aug. 5. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Közvetlen környezetünkben 3 nagyobb társasházat is felhúztak, nem volt vészes. Leginkább ott is munkaidőben, illetve szombat délelőtt dolgoztak, szóval sok vizet nem zavart, mert hétköznap én is dolgoztam olyankor.

Por az elején volt rendesen, főleg amíg az alapot ásták. Ami leginkább zavaró volt, az a melósok sok autója, minden parkolóhelyet elfoglaltak, sokszor szabálytalanul is. Szerintem simán túlélhető nagyobb idegeskedés nélkül.

2019. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen az időbeosztásod és mennyire vagy zajérzékeny.

Ha mint az átlag, nappal dolgozol vagy tanulsz, akkor semmi gond, mert ilyen helyeken 18, max 19 óra után és hétvégeken nem dolgoznak.

Ha viszont nappal alszol és extra érzékeny vagy a zajokra, akkor nem neked való. Én észre sem vettem, mert mélyen és jól alszom, különösen, ha fáradt vagyok.

Mondjuk engem inkább az zavarna, hogy egyes munkafázisoknál szállhat a por és ilyenkor nem célszerű ablakot nyitni, de ez is inkább a bontásoknál jellemző.

2019. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mint törzsgyökeres Székesfehérvári annak is az egyik legzsúfoltabb panelos övezetében, itt mindig vagy építenek valamit, vagy a házon belül fúrnak faragnak, 100% immunis lettem a zajokra, ha nem hívják fel a figyelmem rá, egyszerűen észre sem veszem... Én ellennék. Mas meg idegbajt kap a környéken.
2019. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Munkahelyem szomszédjában folyik évek óta építkezés, kb csak akkor dolgoznak amikor mi (6ig), hétvégén semmi, egy-egy tüsszentésen és enyhén a gépek hangján túl semmit se hallunk, pedig nyitott ablakok és néhány méter a különbség.
2019. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mellettünk reggel 6 körül kezdték a munkát télen is, nagyon zavaró, nem lehet aludni.

De ez házon belüli felújításnál is megeshet, nem tudod kivédeni.

2019. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!