Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most költözünk Veszprémbe,...

Most költözünk Veszprémbe, melyik helyeket kell elkerülni?

Figyelt kérdés
A vasútállomásról meg a Haszkovó lakótelepről hallottam hogy főleg este el kell kerülni, írhatnátok még merre nem szabad menni.
2023. okt. 2. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
A gyakorit mindenképp érdemes lenne.
2023. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A vasútállomást igazából még nappal is el kellene kerülni, viszont amióta építkezések/felújítások vannak, nagyon megszaporodtak ott a polgárőrök, biztonságiak. Szerencsére. De szinte biztos, hogy amint végeznek, ők is el fognak onnan tűnni..

A buszpályán is fokozottan kell már figyelni, mert pl. nyáron mindennap min. 1 részeg hajléktalan dobálózott és kiabált ott, meg szállt rá fiatal lányokra. A közeli aluljáróval (Kossuth utca és a piac összeköttetése) is rettenet mód kell vigyázni, főleg, mert ott meg sorban ülnek a kéregetők, az agresszívabb fajtából.

Meg igazából a piac mögötti kukák körül is kell figyelni, mert érdekes alakok járkálnak arrafelé is, meg hajléktalanok is tanyáznak arrafelé.

2023. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Veszprém a legbiztonságosabb város. Ott lakok, haszkovón ráadásul. Haszkovón semmi probléma nincs, vasút szintén. Talán a pokoli torony ami veszélyes.

Környénen Hajmáskért érdemes elkerülni, az egy gettó.

2023. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pokoli tornyot érdemes elkerülni. A többi hely szerintem nem vészes.
2023. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, én úgy az egész várost kerülnem ha tudnám. Amúgy ha a közbiztonságra érted, akkor a buszmegálló és a vasútállomás kornyeke necces
nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!