Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek milyen hely...

Szerintetek milyen hely Székesfehérvár?

Figyelt kérdés

A szülőhelyemről van szó. Az utóbbi években hatalmasat fejlődött, és jelenleg is épül-szépül a vadonatúj infrastruktúra. Ki merem jelenteni, hogy az ország 2. legfejlettebb városa. Mielőtt valaki megcáfolná előbbi állításomat, hozzátenném, hogy sok helyen jártam már az országban, tehát nem a levegőbe beszélek, és nem azért írom ezt, mert itt láttam napvilágot!

Viszont kíváncsi lennék azok véleményére, akik a turizmus céljából látogatták meg ezt a nagy múltú helyet. :)



2023. okt. 3. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Multkor a hortobágyról kérdeztek, most meg ez.soha életemben nem voltam ilyen helyeken.
2023. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szeretem, de azt azért lássuk be, hogy még mindig nem sikerült mindenhova utcatáblákat kitenni.😊
2023. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
szép a Bori vár, és nem messze tőle van egy nagyon tuti pizzás sütöde, nagyon jó a tésztája.
2023. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden, ami jó benne, az 100+ éves
2023. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is sok élmény fűződik a városhoz. Rokonok élnek ott, kiskoromban főleg nyaranta egy két hetet ott töltöttem de már egy ideje nem járunk le, több mint 20 éve. Pár hónappal ezelőtt nosztalgiaból leautóztam Fehérvárra. Most teljesen más volt mint gyerekként, példaul a szép, hangulatos, sétáló utcás belvárosi rész akkor sokkal nagyobbnak tűnt, most kb fél óra alatt letudtam, csak csodálkoztam hogy ennyi.
2023. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevesebb C típusú ember lenne, (főleg a belvárosban) sokkal jobb véleményem lenne a városról. Főleg a Plaza, buszpályaudvar környéke kritikán aluli.
2023. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Igazad van, a buszpályaudvar környéke tényleg egy hányadék, de melyik nagyvárosban nem?
2023. okt. 4. 16:59
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Egyik kedvenc városom.

Pécs, Eger, Esztergom, Kecskemét is ezek közé tartozik.


Szóval Székesfehérvár valóban fejlődő város.

Sajnos nem lakom ott, csak átutazunk rajta,néha körbe is nézünk és csupa csodálatos élményekkel gazdagodunk.

Szinte már otthonomnak tekintem, annyiszor jártam már a városban.

Egyik kedvencem a Rődner vagyon védelmi kft. 😁 A Rendőr visszafelé írva. 😁

Amikor megláttam, nagyot nevettem. 🤣

Ötletes.

2023. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Én itt élek.


Az elhelyezkedése a legnagyobb előnye.

A városban (magyar viszonylatban) jók az utak (kevés a kátyús), ebben sokkal jobb Bp-nél. Cserébe a tömegközlekedés nagyon gáz, mindenki inkább kocsival megy, rengeteg a dugó.

De vannak problémák is sajnos: normális munkalehetőségek hiányoznak, ha nem gyárba akarsz menni 3 műszakos robotmunkára, akkor szinte lehetetlen munkát kapni, mert mindenhova 500-an jelentkeznek, csak ismerőssel, rokonnal van esélyed.

Ezenkívül a közbiztonság is rossz, főleg sötétedés után de van ahol nappal is.

Lenne hova fejlődni bőven.

2023. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

9


Korrekt

2023. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!