Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolcon hol van több cigány?

Miskolcon hol van több cigány?

Figyelt kérdés
Diósgyőrben vagy az Avason?
2023. okt. 17. 20:02
 1/8 anonim válasza:
32%
Putriban
2023. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Avason
2023. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Mért, bulizni akarsz velük?
2023. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Általánosságban sajnos mindenhol sok van, talán Tapolca, Lillafüred kivétel, de amúgy ahol kiemelten sokan vannak, azok Lyukó, a Búza tér és környéke, illetve az Újgyőri főtér környéke, ezen felül az Avas, a Szentpéteri kapu és a Zsolcai kapu környéke.
2023. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Az biztos, hogy a Búzán rengeteg van, de ott amúgyis elég sok furcsa alak megtalálható, ezért nem is járok arra. Egyébként az utolsónak igaza van, mindenhol vannak, de nemcsak Miskolcon, az egész ország tele van velük.
2023. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Avason. Páromnak ott van egy befektetési ingatlanja, meg lakott is ott, és az Avason.

De amúgy egész Miskolc putri. Nem érdemes ingatlant venni ott. Borsodi voltam több mint 20 évig, azért írom ezt.

2023. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a Miskolc putrizást utolsó. Közbiztonságilag nem rosszabb mint Budapest.. Engem nem ért atrocitás. Másik pedig mindenhol vannak.
2023. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miksolcon még engem sem ért, atrocitás, Nyíregyházán annál több sajnos.
dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!