Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolcon a vasútállomáson,...

Miskolcon a vasútállomáson, tömegközlekedési eszközökön, belvárosban milyen a közbiztonság mostanában? Sok a cigány?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
még valaki, aki bedőlt a média ijesztgetésének... annyi van, mint máshol, nem vészes. vannak helyek, ahova ne menj ki (pl. Lyukó) de ilyenek mindenhol vannak.
2017. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1es válaszoló te Miskolcon élsz vagy sokat jársz arra?
2017. jan. 1. 16:15
 3/11 A kérdező kommentje:
Lyukóbányán már jártam.
2017. jan. 1. 16:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
viszonylag sokat járok Miskolcon, teljesen biztonságos
2017. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Basszus, mi ez a paranoia??? Tényleg így befosatott a kormány gyűlöletpropagandája? Vagy a Jobbik Facebook oldaláról szívod magadba a tudást?


Miskolc egy teljesen normális város, semmilyen biztonsági kockázat nincs, ha betartod a legalapvetőbb biztonsági szabályokat. (Pl nem viselsz drága ékszert, kerülöd a sötét zugokat.) Ami pedig Lyukót és a cigányokat illeti, voltam e városrészben, nem szívderítő, de nem lesz bajod ott sem.

2017. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
98%
Válasszuk ketté a kérdést: egyrészt általában pont olyan biztonságos Miskolc, mint bármely más város Magyarországon (na jó, Pesttől sokkal jobb) Az más kérdés, hogy a nap bizonyos időszakában bizonyos helyekre nem szivesen mennék. Aki szerint pedig Lyukóbánya teljesen rendben van, az talán ellenőriztesse ezt mondjuk egy délutáni szürkültben a saját 15-20 éves lányával!
2017. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Biztonságos. Találkoztam már 1-2 érdekes alakkal, de szerintem ilyenek máshol is vannak. Szerencsére nem gyakori, hogy csak úgy beléd állnak. Kéregetni szoktak inkább, de felfogják, hogy nincs pénzed és kész. És sosem hordok magamnál nagyobb értéket, kp-t. Elhagyatott helyeken persze nyakon vághatnak, mint mindenhol, de nem gyakori és inkább késő éjjel jellemző.
2017. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl sok a tévhit Miskolccal kapcsolatosan. Én ott élek, de nem gondolom, hogy veszélyesebb lenne bármelyik másik magyar városnál, ahol én jártam. Éjjel, sötétben, de akár napfényben is lehet bármi veszélyes. Az pedig úgyszintén tévhit, hogy csak a cigányok miatt vannak konfliktusok.

Az tény, hogy Lyukó, a Vasgyár, meg még néhány városrész problémásabb, de ha nincs dolgod arra, akkor ne menj oda.

A belváros nappal teljesen biztonságos, rengeteg ember jár akkor arra. Éjszaka figyelni kell és nem szabad olyan helyre menni, ahol bármilyen atrocitás érhet. A Tiszai tele van rendőrökkel és biztonsági őrökkel, a tömegközlekedési eszközökre pedig az első ajtós felszállás miatt bérlet nélkül ritkán szállhat fel az ember, de nagyok azok a buszok, villamosok, szóval át lehet menni a másik végére. A Búza tér szerintem ebből a szempontból a legrosszabb, de ha figyelsz és óvatos vagy, ott sem érhet baj.

2017. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, Miskolcon élek, szóval ismerem a várost és fogalmam sincs, miért pécézték ki erre a médiahisztire. Jó, nem egy Sopron, de azért nem is Kőbánya vagy a Józsefváros (Pesten is éltem). Ha meg már jártál Lyukóban, akkor nem értem, miért tartasz a belvárostól :D
2017. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nem fognak lekéselni, kirabolni, kb pont úgy el lehet boldogulni mint máshol, viszont a biztonságérzet sokkal rosszabb és szerintem már kb mindenhol.
2017. jan. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!