Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezután hova? Győr proli hely...

Ezután hova? Győr proli hely lett (és tele indiaival), Sopron túlzsúfolt + türelmetlenekkel megpakolva, Szombathely sosem adott kiemelkedőt semmilyen téren, sőt egyesek szerint MÉG SZEGED IS felejtős (jó munkahelyhiány miatt).Ezeket mondják folyvást.

Figyelt kérdés

Akkor mégis mely nagyobb város környékére érdemes költözni, ha az összes eddigi, tíz-tizenöt évvel ezelőtt nagyszerűnek mondott város és azok környéke ilyen nagyfokú hátrányokat kapott a nyakába? Valóban érdekel, és szépen kérdezem, akkor mégis mely nagyváros környékére érdemes költözni?


Ha mind tele van:


Vagy bárdolatlan bugyuta barbár bunkókkal...


Vagy hetvenezer fősre tervezett városban nyomorognak (ezen vélemények szerzői szerint) száznegyvenezren...


Vagy teljes káosz van az utakon reggelente, dugók halmozottan és frusztrált hülyebarom sofőrök tolakodnak minősíthetetlen módon...


Vagy - ha már itt tartunk - szerintük parkolóhely sincs már...


Vagy rengetegen (átvitt értelemben) könyökölnek/átgázolnak embertársaikon...


Vagy a betörések szaporodtak el az utóbbi tíz évben (azaz a közbiztonság, vagy annak érzete lett csapnivaló)...


Vagy... (és még lehetne sorolni perceken át).


Minden városnál (illetve sokszor az azokat környező falvak esetében is) hatalmas negatívumokat írnak le és mondanak az ottlakók!


Most akkor a fenti négy város melyikénél mi a jó és a rossz? (Vagy mik a valós pozitívumok/negatívumok - ha több is van?)


Ui.:


Ha esetleg mindegyik városban és az azokat övező községekben ennyire sok a nagyfokú negatívum, akkor a sok rossz közül melyik városban a legkevesebb rossz?

(De ez csupán tényleg egy utólagos, végső, kétségbeesett gondolat.)



2023. okt. 23. 17:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
52%

20, igen jártam. Ott születtem, Kazincbarcikára jártam iskolába 12 évet, és kb heti szinten jártam Miskolcra is haverokhoz, orvoshoz, stb. Még mikor gyerek voltam jobb volt au egész, de mára putri. Lillafüred oké, szép. De nem mindenkinek van 80 milliója ott egy házra. A közbiztonság, mint írtam nagyon gáz. Éltem közvetlen Miskolc mellett, és kompletten vittek el mindent a házambòl, az úgy a miskolci rendőrségnél van mai napig, tudják is, hogy kik voltak, ezen kívül életveszélyesen meg is fenyegettek azok, akik betörtek mégsem csinálnak SEMMIT.

Félévet jártam a Szemerébe is, ott az oktatás is egy nagy 0 volt, de ahogy beszélgettem másokkal más iskolában sincs ez másképp Borsodban. Barcikán is 0 volt az oktatás/Az Irinyibe jártam, ha akar bárki valami konkrétat kérdezni válaszolok/. Cigányok mindenhol, a bűnözés virágzik, a rendőrség pl Körömbe ki se mer menni. Hogy szép hely Lillafüred? Igen, de nem minden hely olyan Miskolcon, mint az. Diósgyőr? Elmegy, de onnan már nincs messze Újgyőr, ami szintén életveszélyes. A Nestlében dolgoztam biztonsági őrkènt, és volt hogy éjszaka a cigányok kilopták egyes autók alól a tőcsavarokat, amik a kerekeket fogták, de volt nem egyszer hogy ott csoportosultak a gyár mellett és nekem kellett kimenni elzavarni őket.

A fizetésről annyit, hogy 300 órára kaptam ott 170 ezer nettót, most meg Békés megyében kiküldetésen kapok 260 órára 450 ezret, de télen meg félmillió felett kapok/téli pénz/, pedig a munka ugyanaz. De mivel sikerült házat vennem Győrben nemrég, így lassan fel fogok mondani, mert kaptam ott helyben egy még jobb ajánlatot.

Páromnak lakása van az Avason, és ő maga is elismeri, hogy egy putri, a rendőrség oda se nagyon mer kimenni.

Az, hogy te mozdonyvezetőként fixen keresel 500-600 nettòt az neked független attól, hogy az összeg mely részén vagy, de más szakmában ez nagyon nem így van. Nekem 4 szakmám van, és ugyan találtam munkát, de éhbért fizettek, míg Győrben megkaptam érte több, mint a kétszeresét/Egy évet dolgoztam Miskolcon, a többi időszakban mindig kiküldetésen voltam, ahogy most is vagyok/.

2023. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Utolsó: "Páromnak lakása van az Avason, és ő maga is elismeri, hogy egy putri, a rendőrség oda se nagyon mer kimenni."


Azért ne túlozzunk már, az Avas egy sima panel lakótelep, miért ne mernének kimenni,full hülyeségeket írkálsz..

ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!