Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Főbérlő megteheti, hogy...

Főbérlő megteheti, hogy minnden nap veveőket hoz a lakásba?

Figyelt kérdés
Az öcsém nem mer szólni neki. Illetve már mondta neki, hogy a kauciót felejtse el, mert nincs szerződés vagy papír erről az egészről. Mindenhol átcseszik.
nov. 9. 19:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs papír? Akkor azt csinál, amit akar.
nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jogos kerdes, de szerzodessel is elojohet. Ha nincs olyan pont a szerzodesben, hogy ne tehetne meg, akkor megteheti.
nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
#2 Alá sem írnék olyan szerződést, ami nem védi az én nyugalmamat. Alap, h jó előre egyeztet velem, ha hozni akar vevőt és akkor sem naponta. Ez nem így működik, h csak úgy betoppan. Én bérlem azt a lakást, jogaim vannak. Na ez szerződés nélkül nincs.
nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"mert nincs szerződés vagy papír erről az egészről"


Így gyakorlatilag bármit megtehet

nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%
Papír és korrektség nelkül ez van . Megpattanák, kauciót lelaknám vadul lebontanám a kéglit , pillanatragasztók a gépekbe , elvágnám a kábeleiket , tinra kávé a falakra , beverném az ablakokat a zárakat megrongalnám .
nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5%
Csúnya dolog, de én is az #5-tel értek egyet. Gondoskodnék róla, h a kauciót legyen hova költenie. Még az is lehet, h feljelenteném, amiért papír nélkül adta ki a lakást. Megmondanám, h engem hitegetett, h hozza a szerződést, de sehol semmi, még tanúim is lennének rá, h ez igaz.
nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Nyugidt hangnemben beszeld meg vele es talaljatok ki kozoseg a megoldast.


Ha elkoltotte a kauciot ,akkor lelakhatod-e.

Illetve elobb elmehetsz-e es adjon vmit ,ami a kaucio erteket fedezi. Aranylanc stb stb.



Gondolkozz.

nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

"lletve már mondta neki, hogy a kauciót felejtse el, mert nincs szerződés vagy papír erről az egészről."


-Az ilyet 1 órán belül elásnám a Dunaparton.

nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
A kedves #5-ös és #6-os szellemileg visszamaradott, még mindig a fabunkójukkal közlekedő ősemberekre inkább ne hallgass.
nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
10 # Stréber nyomi csicskagyerek érdemi hozzászólást inkább mert a tapasztalatod és a tudásod nulla .
nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!