Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak, ha túl hangos...

Mit csináljak, ha túl hangos a hálószobám? Aludjak a nappaliban?

Figyelt kérdés
Egy 40 nm-es lakásban lakom, van egy hálószobám, ami sajnos az autópálya felé néz (kb 70 m-re fut az ablak előtt). Még a forgalom morajlását meg is tudnám szokni, csak a háló túloldalán szomszéd is hangos szokott lenni éjszaka. Arra gondoltam, aludnék a nappaliban, vennék egy légmatracot és rá egy toppert. A nappali úgyis a csendes oldal felé néz, és a szomszédot sem lehet ott hallani. Szerintetek jó ötlet lenne? Emiatt el kéne adnom a lakást?

nov. 14. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Simán fel dobnám a piacra,lassan jönnek a babavaro csok plusz max pro jelöltek, el lehetne adni 50 millióért.



Én nem hagynám ki.

nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A nappali és a hálószoba felcserélése lehetséges?
nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 hónapja vettem, most lett szépen berendezve. Még egyszer egyelőre nem akarok megint költözködni.
nov. 14. 12:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megvásároltad és ott töltöttél néhány éjszakát, nem gondoltál rá, hogy a kevésbé zajos, védettebb helyen alakítsd ki a hálószobát? Sosem késő átrendezni a nyugalmad érdekében.
nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Ajánlom, hogy keress fel egy hallokészülékszalont ott tudnak neked csinálni mintavétel után egyedi direkt alváshoz tervezett füldugót.

Én már jó pár éve használom, nagyon rossz alvó voltam minden apró zajra felébredtem, de amióta megvan zavartalanul alszom át az éjszakákat.

nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy pont úgy választottam a bútorokat hogy más-más színűek a nappaliban és a hálóban is, és a helyükre is pont passzolnak. Lehet megpróbálom ezt az egyedi füldugót.
nov. 14. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyedi füldugó semmit nem ér a nagy zaj ellen, plusz nem egészséges minden éjjel hordani.
nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Légmatrac helyett jobb egy kanapéágy, akkor csak egy bútort kell kicserélni. Én évek óta azon alszom (Cardo), mert nálunk a nappali az én szobám, a másik a gyerekszoba. Ha megfelelő méretű a kanapéágy, még a pároddal is tudtok aludni rajta (ha van vagy lesz), a háló meg lehet dolgozó. Aztán idővel, ha aktuális lesz egy kisebb felújítás, átcseréled a helyiségeket.
nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a köcsöhg szomszéd miatt lép pont mostanában életbe..

Minden reggel 6-kor kivágja vaskapujukat,amikor kiáll a szintén

rohadt hangos szar kocsijával..

Teljesen hazavágta az életkedvemet,mert utána már ne mtudok vissza

aludni,és hétkor meg kelni kell amúgyis..

Én is ezt találtam ki,hogy veszünk kihúzható kanapét a nappaliba,

de egy normális 300 e ft-nál indul,aminek olyan a kialakítása,

hogy mindennapi alvásra jó.Gépágyas,nem ilyen toldom foldom darabokból

áll.Gyűlölöm emiatt a szomszédot,remélem utoléri a karma majd őt is..

nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!