Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennél, ha beszállsz egy...

Mit tennél, ha beszállsz egy telefingott üres liftbe, és kiszálláskor ismerős szomszédot látsz beszállni készülni?

Figyelt kérdés
Különösen ha az egy szomszéd, aki nagyon tetszik neked?

nov. 22. 03:11
A kérdező szavazást indított:
Nem engedem beszállni, de nem mondom meg, hogy miért
Javaslom neki, hogy ne szálljon be, de nem mondom meg, hogy miért, és elsietek
Csak annyit mondok, hogy nem én voltam!
Nem mondok semmit, csak leszegett fejjel elsietek
Nem mondok semmit, csak kajánul vigyorgok
Egyéb megoldás
8 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Meg mondom az igazat, hogy jobb, ha nem száll be, mert előtted sorra befingottak.

De nagy dolog...

És inkább meg mondom, hogy lépcsőn fel kísérem vagy le, ha gondolja mint sem szagolja.

Így win-win...

Kis agy.

nov. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1:


És nem gondolod, hogy azt gondolja majd, hogy csak mentegetőzöl és hárítasz?


Mert különben miért szálltál volna be egy más által telefingott liftbe?

nov. 22. 03:29
 3/19 A kérdező kommentje:
Lehet h olyan allergiás hogy neki fel sem tűnne, én meg csak gyanúba keverem magam. Nem?
nov. 22. 03:32
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk múltkor tele volt sz@rva a lift, de senki nem szólt semmit, ez errefelé már átlagos a házban, környéket mindenkinek a saját fantáziájára bízom..
nov. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg mondod, hogy akkor érezted meg Te is, amikor már elindítottad, szóval nem ajánlod, hogy menjen, mert nagyon gáz...

Nem mindegy hogy használod a szavakat öregem...

Nem fogja azt gondolni, ha kiszemelted és ilyet ajánlasz azt fogja gondolni, Vele akarsz lenni ilyen ürüggyel...

nov. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Ma ilyen helyzetbe kerültem, leszámítva, hogy mikor kiszálltam, hála a jó égnek nem állt ott az a lány. Pedig már kivert a víz attól, hogy mit fogok csinalni.


Elhatároztam hogy most előre felkészülök ha legkozelebb ilyen helyzetbe kerülnék és Ő ott lenne.

nov. 22. 04:48
 7/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj rajta, legyél kreatív és inkább fordítsd a hasznodra az ilyen helyzeteket, mond hogy inkább fel/le kíséred, és addig beszélgetsz is Vele, vagy ha el bírod, akkor fel is ajánlhatod, hogy fel/le viszed (ha nem tartja tolakodúnak) mint, hogy mások fingját szagolja.
nov. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Konkrétan annó Én barátnőmnél, aki akkor még nem volt barátnőm kihasználtam, hogy alacsonyabb és már autóatikusan nyúltam Neki a dolgokért szorosan mellette, hogy majd le veszem a polcról Neki a boltban, vagy ha buszoztunk megfogtam finoman a derekát, hogy ne hogy elessen, tudod... :D

Ajtó nyitásnál is előre engedtem és meg fogtam finoman a derekánál és azt mondta, hogy jó ha látják az emberek, hogy védelmezem, ez egy jele azért.

Légy kreatív :D

nov. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
azt mondtam*
nov. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Vót má"n e kérdés. Vele mennék ismét és osztoznák az "Illat, ami fogva tart" érzésén:).

Szó szerint, hisz a liftkabin, ha bezárul...:)

nov. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!