Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elköltöznétek ha utaljatok a...

Elköltöznétek ha utaljatok a szomszédot?

Figyelt kérdés

3 lakásos társasház szeruseg. Én lakok az egyik szélén, egy lany a masik szélén, es egy 45 éves nő középen. Ez a nő mindig is itt élt, én és az a masik lány nem olyan régóta.

Mivel ő van itt legrégebb óta, azt hiszi több joga van mint nekünk. Annyira utalom...

Neki például lehet kutyája, nekünk nem. Van 3 hely az autóknak, abból egy fedett, természetesen az az övé. Van 2 almafa, amit még ő ültetett oda nagyon régen természetesen mi nem nyulhatunk hozzá csak ő.

Hozzá bármikor jöhet bárki, ha hozzám jön egy vendég egyértelműen nem tetszik neki, még vissza se köszön a vendégemnek.

Ő olyan 8 ora fele mar megy aludni, természetesen ő a kapufelelős is, és bezarja 8 előtt a kaput, lesz.rja hogy lehet hogy hozzánk még jön valaki este... Mar attol is rosszul vagyok ha csak ránézek.

Van egy régi trambulin az udvarba, ami az övé, és múltkor volt nálam egy vendég gyerek, aki bement kicsit ugralni. Amikor eszre vettem nyilván kihivtam onnan a gyereket, a nő nem szólt semmit de nagyon csúnyán nézett.



nov. 23. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha tetszik a lakás akkor nem költöznék el, viszont a sarkamra állnék. Nyámnyila alak vagy.


Kutyád lehet ezt nem tilthatja meg. Ha mégis ezzela dumával jön akkor mondd neki hogy hívhatja a rendőrséget. Az almafájához nem nyúlnék ha ő ülétette, de akkor a leveleket is neki kell összeszednia.

Pont kakantanék rá ha nem tetszik neki a vendégem jövetele. Saját lakásomba azt hívok meg akit akarok. Ha nem tetszik akkor hívhat rendőrt és ők meg majd kiröhögik a nyanyát.


Csunyán nézni mindenkinek van joga. Ha este nyolckor zárva a kapu akkor a vendéged majd megcsörget és te kinyitod neki.

nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pörgök ilyeneken, ha van egy ilyen szomszéd akkor egy ideig próbálok vele kedves és tütelmes lenni és megbeszélni a dolgokat vele, ha nem lehet vele mit kezdeni akkor pedig nem érdekel mit gondol én sem leszek rá figyelemmel és a feje tetejére is állhat.
nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha nagyon csúnyán néz valaki, akkor mi van? Szard már le.
nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilthatja meg, hogy kutyád legyen és szereljetek fel egy kaputelefont...
nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, a középső hazreszt ő megvette magának kb 10 éve. A 2 szélső továbbra is bérbe van kiadva. Tehát én és a másik lány bérlők vagyunk, ő nem az
nov. 23. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha bérlő vagy, könnyebben el tudsz költözni, ez tény, de ezek azért nem olyan durva dolgok, amiket írtál, bőven kifoghatsz rosszabb szomszédot is. A kutyával kapcsolatban: ez a te lakásod tulajától függ, nem a szomszédtól. Az almafáihoz ne nyúlj engedély nélkül, a többi dologgal ne törődj. A kocsibeálló szintén a tulajtól függ, gondolom azt használhatod, ami neki lett leosztva, mármint a te lakásod tulajának.
nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb bajod sose legyen
nov. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, és közölném vele, mi merre hány méter. Ha bszakodna, akkor csúnya hangnemben. Az ilyenekkel másképp nem lehet. Ne hagyd, hogy a fejedre nőjön :)
nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő olyan 8 ora fele mar megy aludni, természetesen ő a kapufelelős is, és bezarja 8 előtt a kaput - ilyen nincs. Ezzel HÉTFŐN kezdjetek valamit. Mi az, hogy ő a kapufelelős? Nektek nincsen kulcsotok? Mert akkor problem solved.
nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak durvább szomszédok, ez még nem olyan vészes, az én szomszédaim igazi patkányok.
nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!