Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért akadnak ki a tulajdonoso...

Miért akadnak ki a tulajdonosok ha kinézek 1-1 lakást amit ki akarok venni és pár feltételt én akarok meghatározni a pénzemért?

Figyelt kérdés
nov. 26. 21:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Kiakadnak, vagy csak simán elutasítják? Nem ugyanaz.

És mi az a pár feltétel?


Van kiadva lakásom, szóval kíváncsivá tettél:D

nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz így véleményt mondani, ha semmi támpontot nem adsz. Pl ha falat akarsz bontani, azon én is kiakadnék. Vagy ha disznókat akarsz tartani a félszobában, akkor azon is.

Mik voltak a te feltételeid? Segíts nekünk :D

nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Kitana. ***** válasza:
94%
Nem akadnék ki, de nem fogadnék el olyan dolgokat, amik nem tetszenek, bérlőt lehet találni bármikor.
nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért a feltételektől ez elég erősen függ. Az hogy te fizetsz attól még nem jogosít az fel mindenre, valószínűleg még van vagy 5 másik ember aki kivenné rajtad kívül a lakást és valszeg azt fogják választani amelyikkel a legkevesebb gond van.
nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
A feltételeket a lakástulajdonosok szabják, nem te.
nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

Mik a feltételek?

Talán nem tetszik nekik. Erre gondoltál?

nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem leszek népszerű, már látom, de leírom:

Mert nekem te ne szabjál feltételeket, a lakás az enyém, én döntöm el, kinek és hogyan adom ki. Én prezentálom őket, az összeset, nem trükközök semmivel, te meg eldöntöd, elfogadhatóak-e számodra vagy sem. Nincs olyan, hogy “igen, DE”, vagy kell így a lakás vagy szevasz, ne húzd az időmet, én se fogom a tiédet. Ez nem szálloda, ahol elő lehet adni az egyéni óhaj-sóhajokat, mert te vagy a fizető vendég.

nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
46%
#7 a mondandóddal tök egyetértek. A baj a stílusoddal van. Ilyen főbérlőtől mentsen meg az isten xD
nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Talán le kellene írnod azokat a feltételeket...
nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%

Mire gondolsz?

Pl lakcím bejelentés volt nálam ilyen, hogy nem tetszett néhánynak, akkor azt nem vettem ki és csá. 300-ért találtam olyat aki simán bejelentett

nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!