Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik a legrosszabb magyar...

Melyik a legrosszabb magyar város?

Figyelt kérdés
nov. 29. 20:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem én vagyok az aki az előbbi a szegedi választ írta be, de szegedikent annyit tudok mondani, hogy az a baj itt, hogy ahhoz képest, hogy mennyi itt egy lakás (ár vagy bérlés.. mindegy..), meg mennyibe kerül a megélhetés, ahhoz képest a fizetések szarok.


Nyilván végzettség függő és van aki szépen meg tud élni, de azért sokaknak csak a nettó 200-250e Ftos bér jut. Ha nem kell akkor találnak mást úgyis.. verseny nincs, ipar nincs.


Tele van a város külföldi egyetemistával, nekik nem probléma a 150-200e Ftos lakbér így nagyjából kimondható, hogy a szlogennel ellentétben Szeged nem a szegediekért van hanem a SZTE külföldi diákokért ebből a szempontból legalábbis biztosan..


Amúgy az önkormányzatra, mint az ovik fenntartójára is felk.rtam magam.. Meg tavaly beszoptuk ezt az energiaválság shitet, de hogy most is elohuztak ezt a kártyát azzal hogy január első hetében nincs ovi.. na ez verlazito. Persze van valami ügyelet a halál f.szan, de ki vagyok segítve velük.. eddig csak a fideszt utáltam most már ezeket is kezdem. Mégis honnan a f..bol vegyenek az emberek ennyi szabit..?

dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Persze nem ez a legrosszabb, de ezt már Gino is megmondta, "jók a pogramok, csak sok itt a köcsög.."


Egyébként ha már Szeged, akkor a jó öreg marsteri gettó, a késelések, a sok belvárost szétszaró hajléktalan.. plusz a legújabb, hogy idióta időszakokban csinálnak idióta útfelújításokat. Pl ha már iskolakezdés, akkor zárjuk már le a Rókusi körutat aztán turjuk szet.. vagy valamelyik hidat zárják le. Esetleg a belvárosba építenek valamit amitől sártenger lesz modnenhol. Szóval Szeged is fos.. de sztem messze nem a legszarabb.

dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#12 "csak sok köcsög van" ha már idézünk, akkor azt helyesen illene
dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
😃👍 okés bocs jogos 😃🎈 régen láttam, valamiért így rémlett
dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szegedhez, a tömegközlekedést se felejtsük ki, ritka és késő, nem összehangolt járatok, átszállással lutri időre menni, ami miatt sokan autóval járnak, és dugók alakulnak ki. A posták többségét bezárták, amit korábban oda vissza megjártam gyalog 20 perc alatt, most buszozhatok oda-vissza 1-1,5 órát a legközelebb esőhöz.

Hajléktalanok, a Csillag tér és Csanádi utca környéke se jobb, mint a Mars tér.

dec. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Oh igen, posta, közlekedés.. szerencsére a posta nagyon ritkán érint. Mindig neten fizetek be ha tehetem. Max küldeményt szoktam átvenni..


A közlekedés az tényleg halál, hacsak nem a marson vagy kornyeken lakik az ember..


Jogsim nincs, állítólag azt is brutál nehéz megszerezni Szegeden..

Eddig sajnos nem vitt rá a lelek.. szóval en bringázok.. keróval 10 percre lakom a munkahelyemtol. Tomegkozlekedessel ugyanide úgy tudok eljutni hogy full ellenkező irányba el kell mennem trolival majd vissza busszal, ami óránként megy egyszer abba az irányba. Botrányos... Így az kb 40 de inkább 50p.. ha lefagy holnapra akkor újra kell ertekelnem a munkába járást

dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Kaposváron is sok a cigány.
dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Remek hely lehet az is.
dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ágfalva

(Ágfalvaváros)

jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!