Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan dobjam ki a ruháimat...

Hogyan dobjam ki a ruháimat úgy, hogy ne kerüljön más kezébe?

Figyelt kérdés

Az eredeti tervem az volt, hogy odaadom rászorulóknak, de nem találtam senkit, akik M-es férfi ruhára szorulnának rá, 2 család jelentkezett érte, mind a kettő iPhone-al a kezében jött, így őket elküldtem.


Gondoltam elviszem akkor a ruhagyűjtő konténerbe, elmentem az egyikhez, éppen pakolták ki, a másik előtt meg konkrétan verekedtek egy valamilyen ruhadarabon.


Úgy döntöttem, hogy akkor ne legyen senkié, és úgy szeretném kidobni, hogy senki ne jusson hozzá.


Gondoltam, hogy amikor elviszik a szemetet akkor utána egyből bedobom és így alulra kerül, nem fogják kikukázni.


nov. 30. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha bedobod a kukába, akkor nem valószínű, hogy valaki ki fogja szedni a szemétből és fel fogja húzni.
nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Hihetetlen, mennyi kalandot rejt néhány megunt ruhadarab...
nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Odaadhatnád a Vöröskeresztnek, a Karitásznak, vagy levihetnéd az aluljáróba a hajléktalanoknak közvetlenül. De ha ennyire fontos neked, hogy senki ne tudja többet használni, akkor vágj bele ollóval a közepén mindegyik darabba.
nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Miért zavar ha más hordja, hogy ne fázzon pl ha neked úgysem kell?
nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
#4: és mi van, ha pont az ájfonosok találják meg?
nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Lehet az ájfon is adomány volt.
nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Tehát az, hogy annyira kell a jó ruha, hogy verekszenek érte, téged arra sarkallt, hogy inkább nem adod oda senkinek? Mi ennek az értelme?


Add oda egy kórháznak. A közhiedelemmel ellentétben a felajánlott ruhák döntő töbsége nem hordásra kerül, hanem ezzel tömik ki a halottak hasüregét boncolás után, hogy ne horpadjon be, nézzen már ki valahogy, ha temetik:D


Vagy csak simán dobd ki a kukába, a kutya sem fogja ott nézni. Bár nem látom be mire jó ez neked, miért fáj, ha valaki még tudja hasnzálni...

nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
Ez annyira magyar sztori.
dec. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy más viselje, ne dobd ki, hanem vidd el a H&M-be egy ruhagyűjtő dobozba, ahol a bedobott ruhákat lefejtik és újrahasznosítják. Ezzel teszel a legjobbat a környezetnek.
dec. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek tudom te hol élnek, de nálunk semmi perc alatt kitúrják a dzsippók a bazi nagy konténer aljabol is, ami megtetszik neki.

Az hagyján, hogy kitúrja de némelyik ork fel is próbálja.. ami kell viszik a kibelezett babakocsira pakolva, ami nem azt otthagyják a kuka mellett. Aztán nézegethetem (az egész utcával karöltve) a kidobott bugyogóimat egy hétig, vagy amíg le nem megyek újra összeszedni vagy össze nem szedi valamelyik unatkozó panelnyugdijas..


A "mind a kettő iPhone-al a kezében jött" dologra csak annyit szeretnék reagálni, hogy egyszer tettem fel gyerekruhat úgy, hogy olyannak aki "szerényebb körülmények közt el.." aztán jött érte egy nő, egy óriási Skoda superb-vel. Nem sajnálom, de aki tényleg rászorul a használt gyerekruhára az kicsit másképp fest az én kepzeletemben.


A javaslatom, figyeld ki mikor jön a kukás. (Nálunk pl h-sze-pe 14.30-15.00 között szokott) és előtte vidd le.. üres kukaba ne tedd.. azt tuti kiszedik.


Vagy a H&M.. most már vesznek be. Régen a covid előtt én is oda hordtam. Adtak erte 5000ftos kupont.

dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!