Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ha a felső...

Mit lehet tenni ha a felső szomszéd dübörög, veri a sarkát a padlóhoz, üvöltve beszél és röhög a telefonon akár este 11-kor is?

Figyelt kérdés

Mikor megkértem, hogy ne csinálja vagy halkabban legalább este azt mondta, hogy "javaslata szerint füldugó alkalmazása vagy költözés a megoldás ha nem tetszik valami"


Albérlő, de sajnos ez semmit nem jelent mert a tulaj tojik az egészre és elérhetetlen.


Rendőrség ezzel nyilván nem foglalkozik, közösképviseletet egy cég végzi ami szintén sz*rik az egészbe. Kvázi igaza volt neki, hogy vagy megszokom vagy elköltözök a saját lakásomból egy ilyen szemétláda albérlő miatt?


dec. 7. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Járj a tulaj nyakára, amíg megunja, és panaszkodj a gondnoknak is. Csinálj hangfelvételt és mutasd meg, küldd el.
dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Ütögesd partvissal a mennyezetet és a radiátort, ami összeköt vele,

hogy ismerje meg a jót.

Amúgy meg csendháborítás.

Ha penalben laksz, akkor annak ez a rákfenéje, mindenütt.

dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekunk is duborog a felso szomszed. Dagadt es cigany is. Eha osszevesznek es zeng a haz.


Soha eszembe nem jutott volna ezert szolni vagy problemake t gondolni ra,pedig en vekony vagyok es mi nem veszekszunk llyan gyakran.

dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Füldugó, költözés.
dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1


A tulaj külföldön él és telefonszáma sincs (legalábbis nem publikus, közösképviseletnek sincs meg és senkinek a házban akivel beszéltem), csak e-mail címe.


#2


A radiátort ütögettem és feljött az alsó szomszéd, hogy mit csinálok. Elmondtam neki és felháborodott , hogy ne zavarjam őt emiatt mert ő is hallja :)) A felső szomszédot meg nem hinném, hogy meghatotta volna, mert semmi se változott.


#3


Füldugót használok este az segít, többi időszakban nehézkés. Költözni nem szeretnék a saját felújított lakásomból egy másik szintén bizonytalan helyzetbe.

dec. 7. 21:08
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Tedd emlékezetessé neki hogy téged ne zavarjon. Plafon felé fordított hangfalalak olyan időpontban, amikor ő alszik, csengetés, ha hozzáférhető helyen van a villanyórájuk akkor a buli közepén áramszünet. Legyél kreatív.

Valamint a közös képviselőtől el tudod kérni a tulaj elérhetőségét, felé is jelezd, hogy tarthatatlan módon viselkedik az albérlője.

dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Megszokod idovel. Nem fogod eszrevenni se.
dec. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megszokni hidd el nekem. Voltam hasonló helyzetben.
dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan, amit meg lehet szokni, de nem oké, hogy annak kellene költöznie, aki saját otthonában lakik, egy albérlő miatt.
dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
6-oshoz csatlakoznék. A saját fegyverével tudod legyőzni. Mikor ő aludna, akkor kell nagy zajt csinálni, plafonra irányított hangfalakkal, komoly decibellel, nagy basszussal. Egy két hét alatt garantáltan megunja.
dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!