Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyre pofátlanabb a szomszédom...

Egyre pofátlanabb a szomszédom, szerintetek mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Sorházban lakunk, és én vagyok az egyik közvetlen szomszédja. Amióta megvették a házrészüket, azóta egyre jobban utálja őket mindenki. Mi csak pár éve vettük meg a mellettük lévő házrészt, és mi próbáltunk jóban lenni velük is. Ez a teljes sorral (10 házrész) sikerült, de ők nem akarják, csak látszólag. Pofátlan, kellemetlen, nagyképű, nagyon önző ember. A feleség kedves lenne alapból, Ő kellemetlenül is érzi magát a férje miatt. De ennek az előnyeit azért élvezi. Gyakorlatilag a saját részéről, mindig a szomszédai részére hordja át a szemetet, ahelyett hogy eldobná. Mivel belváros, sokszor csipszes zacskók, üdítős dobozok/flakonok, cigis dobozok, letört faágak, és sok más is landol előttünk/mögöttünk. Ezeket amikor takarít valaki, akkor a saját, és a közvetlen szomszédai részét is megcsinálja. Majd a takarítás a szemét elhordásával ér véget. Kivéve nála, mert ő mindig a két szomszédja oldalára termeli csak át a szemetet. De legalább egy-egy kupacba. Képes összegereblyézni a lehullott faleveleket (zacskókkal, dobozokkal együtt), és a szomszédoknak összekupacolni. De ugyanezt megteszi az összegyűjtött lenyírt fűvel is. Mindig amit talál, az jellemzően nálam, és sokszor a másik szomszédnál köt ki. Semmiképpen sem hajlandó, összeszedni, és elvinni a szemétbe, ahogy mindenki más is teszi. Ezt én nem akarom tűrni, mert láthatóan egyre pofátlanabb, és így egyre rosszabb lesz a helyzet. Valahogy vissza kellene neki vágnom, hogy érezze, hogy hol a határ. Mert amíg nem találja a határt, addig keresi. Később meg már túl ideges leszek, és nem szeretnék egy ilyen ősbunkó miatt börtönbe kerülni. De azt sem szeretném, ha holnap, holnapután, már a garázsom elé piszkítana...

Minél aljasabb, de még nem törvénybe ütköző ötleteknek is szívesen örülnék. Sajnos őrült kell, egy őrült ellen...


dec. 9. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A te területedet kamerázd be. Aztán ha van felvétel amin látszik, hogy a te területedre hordja a szemetét akkor intézkedhetsz. Vagy rendőrt hívsz, vagy megmutatod neki és rendőrrel fenyegeted.

Mondjuk én alapból visszahordanám az ő területére a szemetet.

dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En is csak atqrnam a szart vissza az o kertjebe.
dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Söpörd vissza hozzá
dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
85 éves nyugger szomszédom is átszórta a füvet a kerítésen a kertembe, pont láttam. Mondtam hogy a fején fogok ugrálni ha mégegyszer ilyet tesz.
dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát ez nem kicsit lehet idegesítő főleg így hosszú távon. Hát én első körben azt csinálnám, hogy ha van kocsija akkor a kipufogóba feltolnék egy krumplit. Valamint hajnalba a bejárati ajtajára és persze a kilincsére ráküldenék egy 100milis ko pfeffert. K@rva erős és egy hétig is érződik, k@rva nehéz lemosni. Úgysem tudja, hogy melyikőtök volt.
dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

#5:

Hát-tal nem kezdünk mondatot. Hát akkor ezt be is fejezem.

dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Köszönjük a hasznos választ 6-os! Sokat segítettél a kérdezőnek.
dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez sajnos 35-40 éves. Kiröhögne, ha azt mondanám, hogy a fején fogok ugrálni. A nyugdíjasokkal meg jóban vagyunk. Persze őket is inzultálja, de ők csak csendben tűrik.

A "ko pfeffer" tetszik, de csak az autója vezető ajtajára. Van kisgyereke. Bár félő, hogy visszaadja. Ezzel is számolnom kell, mert kicsit sem ijed meg.

Első körben, én is visszatermeltem neki. De azt is, és amit még hozzá gyűjtött újra visszatermelte hozzám. Persze megy vissza a feladónak, de ez olyan óvodás.

Valami olyan kéne, amitől tényleg rendesen megijed. Nem baj ha túlzás. A rendőrök ennél sokkal nagyobb problémákkal sem foglalkoznak. A rendőrök majd csak ellenem fognak jönni. A rendőrök már régen nem védik a magyarokat.

dec. 10. 00:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A bejárati ajtaja elé halmozd a szemetét. Ennél több nem kell.
dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meg értem hogy dühös vagy,de én inkább választanám őt szomszédomnak,mint az enyémet,aki minden reggel 6-kor kivágja a vaskapujukat,aztán az assszony is fél nyolckor,állandóan ki be állnak a kocsijaikkal,mindig jönnek hozzájuk,és

mivel a mi házunk hálója pont közvetlenül akapu mellett van,se aludni,se pihenni nem lehet tőlük.

Inkább el takarítanám a szemetüket,csak kussolnának.

dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!