Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarország melyik részén...

Magyarország melyik részén volna érdemes új életet kezdeni 265 millióból?

Figyelt kérdés

Budapest és környéke kivételével.

Kis falu dombság préri minden jöhet hol volna érdemes és miért.

Köszi a válaszokat hiába nézegetek mindenfelé csak még kérdés van a fejemben.


dec. 29. 00:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Ez engem is érdekel
dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

A Bakonyban vagy a nyugati határszélen vennék a helyedben.

De ennyiből akár a határ túloldalán (Ausztriában) is lehetne venni. Az lenne a legegyszerűbb megoldás.

dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
semelyiken, én menekülnék ebből a putri országból a helyedben
dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha ennyire mazochista vagy, hogy mindenképp Magyarország, akkor...én vennék belőle 4 lakást, kiadnám, és élnék belőle. Közben szét tudnék nézni, és eldönteni, hogy a maradék 50 millióból hol vegyek/építsek házat magamnak.
dec. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Sehol, amig ők hatalmon vannak. Bérelj bárhol, de ne vásárolj.
dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

#3: Ki tart vissza? Menj! Jönnek helyetted értelmesebbek.

[link]

[link]

dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

"semelyiken, én menekülnék ebből a putri országból a helyedben"


Na és miért, hogy vehess belöle Londonban vagy Zürichben egy 50 négyzetméteres lyukat ahonnan eljárkálsz 8 órában dolgozni? Vagy egy átlagos állapotú családi házat vidéken, ahonnan napi szinten órákat kell ingáznod a munkahelyre és ha nem értelmiségi munkakört töltesz be átlagon aluli életmódot élj Nyugat-Európában?


Én a helyedben több ingatlant vásárolnék Budapest frekventált környékén (pl: XI. ker - Lágymányos / Műegyetem környéke, V. ker stb...) és kiadnám albérletbe. Egyrészt ezeken a helyeken mindig lesz kereslet az ingatlanok iránt és a bérleti díjból passzív jövedelemhez jutsz, másrészt az ingatlan értéke hosszú távon csak nőni fog és nem inflálódik el a pénzed. Ha európai viszonylatban gondolkozol akkor pedig az albán tengerpartot javaslom, mert évek óta borzasztó mértékben fejlödik, stabilizálták a közbiztonságot, egyre több turista fordul meg ott, viszont az ingatlanárak még nem követik a trendet (kifejezetten olcsók), viszont pár éven belül többszörösükre nőhet az értékük. Én magam pedig egy szerényebb, de minden vágyamat kielégítő Balaton menti nyugodt, panorámás környéken vásárolnék magamnak egy nem túl nagy, de komfortos családi házat.

dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pénz már bőven elég ahhoz, hogy vidéken új életet kezdj. De hogy mit az rajtad múlik. Attól függ mit szeretnél csinálni, és milyenek az igényeid? Vehetsz egy kisebb panziót, egy éttermet lakással, több lakást amiket kiadsz bérbe, egy birtokot, ahol állatokat tarthatsz, növényeket termeszthetsz. Vagy igazából nagyon sokféle vállalkozást indíthatsz, de függ attól is, hogy mihez értessz. Meg aktív, vagy passzív jövedelmet szeretnél? Lakhatás szinten milyenek az igényeid? Mert ebből már elég szép nagy házat tudnál venni vidéken. De nem tudhatjuk, hogy hol éreznéd jól magad?
dec. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Én vidéken vennék egy tanyát, amit úgy alakítok ahogy akarok. Ha ez megvan a maradékból meg valami közeli nagyobb városban lakás(oka)t, amiket kiadhatok. Erre kb el is menne, de lenne egy kényelmes életvitelre elég pénzem plusz tudnám a hobbimat csinálni.


De ez én vagyok, te tudod, hogy mik az igényied, mit szeretnél szóval ha ezt mellékeled biztos pontosabb válaszokat tudunk adni.

dec. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
Akinek van 265 milliója sz nem ide ír 😂😂
dec. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!