Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tudom kideríteni egy...

Hogyan tudom kideríteni egy névről vagy telefonszámról hogy pontosan hol lakik? udvarolni szeretnék és virágot vinni az ajtajához.

Figyelt kérdés

jan. 3. 04:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem vagy hatósági személy, elég nehezen.
jan. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kitana. ***** válasza:
92%
Inkább sehogy, ez ijesztő.
jan. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kettessel, hanyagold ezt a fajta udvarlást.
jan. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen beszélgess vele először, ismerd meg, amit írtál, az amolyan "titkos udvarló" látszatát kelti és rendkívül fura lenne...
jan. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére sehonnan. Finoman szólva is személyes adatokról beszélsz, nem adják csak úgy ki bárkinek.
jan. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Ebben a fázisban ez a gesztus korai. Ne nyomozd ki a címét, amíg magától meg nem adja, mert az nagyon nyomulós, ijesztő. De adok neked egy tanácsot: ha összejössz a lánnyal, netán a feleséged lesz, akkor küldesd neki virágot, udvarolj neki úgy, mint most szeretnéd, és akkor csodás kapcsolatod lesz.
jan. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy.
jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Sehonnan. De ha nekem valami idegentől jönne virág, meg levél, mennék a rendőrségre úgy másnap.
jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!