Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolcon miért ilyen olcsóak...

Miskolcon miért ilyen olcsóak az albérletek, mondjuk Nyíregyházához képest is?

Figyelt kérdés
Nézegetem a hirdetéseket és Miskolcon ilyen 80-100 ezerért is hirdetnek kiadó 1-1,5 szobás lakásokat, amik Nyiregyen is inkább 120 ezernél kezdődnek..
jan. 10. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Mert talán veszélyes környék.
jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Elmondom, hogy Miskolcon vannak olcsóbbak is, mert némely része olyan, mint A SÓLYOM VÉGVESZÉLYBEN című film helyszíne.
jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miskolcra jártam egyetemre (azért is vagyok benne ilyen fb csoportban), nekem nem tűnt olyan vészesnek a város.
jan. 10. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
3. De nem a cigók közt volt az egyetem?
jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Oda jártál egyetemre, tehát ismered a várost. Innentől mi a kérdés?
jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen jogos a kerdes, mert az ok hogy Miskolcnak meg van a hirneve, de azert szerintem egy Nyiregyhaza semmivel sem jobb, sot, munkahelehetoseget, fizeteseket nezve meg le is marad, es ennek ellenere az alberletarak, de foleg az ingatlanarak joval alacsonyabbak Miskolcon. Ez utobbi lehet a magyarazat az alberletarakra - mert olcsobb venni lakast. Na de az miert van? Miert olcsobb egy Miskolc mint pl egy Nyiregyhaza, Szolnok, Eger, Kaposvar vagy akar Pecs? Ezek mindegyiketol tobb lehetoseg van Miskolcon, a kozbiztonsag meg gyakorlatilag mindenhol szhar
jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Miskolc Cigäny kategóriás város, igaz már Nyíregyházán is kezdenek eluralkodni. Az ingatlanárak pedig egész országban irreálisan magasak, hitel nélkül kb csak külföldiek tudnak venni biztonságosan.
jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!