Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki él még a családjával együtt?

Ki él még a családjával együtt?

Figyelt kérdés
En 22 vagyok, es meg mindig gyujtenem kell, hogy osszejohessen a nagy koltozes. Vagy csak én vagyok igy? :/

jan. 11. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
26f en is, de jo nekem itt. Tarsadalmi elvarasok miatt nem baszok ki magammal.
jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Én 29 évesen is így vagyok. Amúgy mire gyűjtesz? Ha saját lakásra akkor nagyon jól állsz ilyen fiatalon. Ha albérletre, arra felesleges, amilyen árak vannak már, mindegy ha hitelt fizetsz.
jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
sajat lakas? egy eleten at kene dolgoznom :) alberlet a terv. Vagy kulfold akkor mar. Kinek mi a terve ebbol a a szempontbol?
jan. 11. 19:56
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
2es csakhogy nincs mindenkinek 10-20 milliója, ami elég önerő egy hitelhez. Jó, tudom, vidéki házat lehet kapni olcsóbban is, de arra meg nem nagyon adnak hitelt.
jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
Albérletre meg mit gyűjtesz? Ahhoz össze kell rakni 2-3 havi törlesztőt, ami nem olyan nagy pénz.
jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
61%
30/N. Szintén. Albérletnek egyelőre nincs értelme, mert a munkahelyem itt van egy köpésre, hitelbe pedig nem verném magam csak azért, hogy külön éljek. Nyilván szeretnék, maximum ha lenne valakim, vagy messzebb dolgoznék, akkor jönne szóba albérlet.
jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

Én jelenleg átmenetileg otthon élek.

Nyáron költöztem ki külföldre albiba a párommal, de nem tetszett, hazaköltöztünk.

Most épp otthon lakom, de legkésőbb nyáron újra összeköltözünk. Korábban 3 évet voltam kolis.


(Egyetemre mentünk ki, kiiratkoztam, ösztöndíjakat vissza kell adni stb. Plusz a párom megcsúszott az egyetemmel, így csak tavasszal végez, addig neki van kolija gyakorlatilag majdnem ingyen)

Pénzem lenne elköltözni, de fél évig távol voltam a családomtól, most ez nem baj. Párommal már költöznék újra össze, de ez még egy tartható dolog, tervezzük és van belátható határidő.

Egyébként februártól egyetemista leszek én is, munka mellett.


Szintén 22 vagyok.


Én tervezek majd egyszer saját lakást is, de ez nem egy közeli terv.

jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Ugyanaz a helyzet mint a hatos válaszolónál. Munkahelyem 10 percre van busszal. Családi házban élünk. Bár sokszor szégyellem bevallani már másoknak, hogy még mindig itthon élek. Van párom, de ő másik városban lakik. Majd tervezünk összeköltözni, csak nem tudjuk melyik város lesz a befutó, vagy egyáltalán maradunk-e az országban. Addig albérletet meg felesleges fizetni. Fizetésem se túl magas.

22 évesen még nem izgultam ezen, hogy itthon élek. Egyetemre jártam akkor, a többség szintén a családjával élt. Szóval nyugi! Gyűjtögess. Előbb utóbb összejön!

29N

jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

23 vagyok, és még a szüleimmel élek. Van valamennyi félretett pénzem, de édes kevés az egy saját lakáshoz.

Nekem az a tervem, hogy mesterképzést külföldön végzem már, aztán ott keresek majd állást, és társat is.

jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
21 vagyok, szüleimmel élek, a párom is a szüleivel él, közös, saját lakásra gyűjtünk, nem akarunk albérletet. Kiszámoltuk, mennyit kell félretenni x árú lakásért, és azt próbáljuk megvalósítani. Nem ciki szülőknél lakni, sok olyan korunkbéli van, aki albiban él, de nincs elég pénze, ezért a szülőket gombolja le önállóság címszóval, ami szerintem sokkal cikibb.
jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!