Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki él még a családjával együtt?

Ki él még a családjával együtt?

Figyelt kérdés
En 22 vagyok, es meg mindig gyujtenem kell, hogy osszejohessen a nagy koltozes. Vagy csak én vagyok igy? :/

jan. 11. 19:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
21 évesen léptem le albérletbe. Inkább az, semmint tovább éljek otthon. Kizárt... Abban a légkörben nem.
jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%
Öcsém otthon lakik, mióta megszületett. 31 éves, de még egyetlen munkahelye sem volt. Él, mint Marci Hevesen, és ahogy elnézem a szüleim hozzáállását, ez aligha fog változni a közeljövőben. Sajnos.
jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%
Èn is 22 éves vagyok de a szüleim mar szeretnék hogy elköltözzek otthonról,de èn még szeretnèk spórolás szempontból 2-3 évet még otthon maradni.
jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

25N

Én, mesterszakot végzek éppen.

jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
46%
én jelenleg németbe dolgozok és egy szobában lakok anyámmal 25 vagy fiu.... szar szar de eddig 17.000 euróm van és 1500 eurós fizum
jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

Én is szüleimmel élek egy községben, teljesen jó, mivel nincs barátnőm, és így nem költöztem el. Annak ellenére, hogy a 3 km-re lévő kisvárosban egy lakótelepi, full felújított lakásom van, mellé 2 garázzsal. Szüleim nem segítettek pénzzel, én raktam félre az évek alatt. A garázsokat kiadtam, a lakást nem, mert félek, leélik.

Gyári munkás vagyok. 35/F

jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%
40 F egyedullalo vagyok, nem adok ki alberletre havi 300 ezret
jan. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
Ciki?... Komolyan nincs jobb dolgotok mint ilyenekkel foglalkozni?
jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Te még nagyon fiatal vagyok. Én is anyummal maradtam, de ez nálam több rétegűbb helyzet. Rokkantsága miatt ez nekünk közös "biznisz", illetve a lakásban nekem van nagyobb helyem és végül be tudott költözni hozzám párom. Abszolút jóban vannak.


Egyébként egyetértek azzal, hogy nem tudok és nem akarok lehúzó albérletbe menni. Ami a mai világban megy albérletekkel és árakkal, az egy élhetetlen katasztrófa. Azt sem értem, hogy valaki miért a lakásának kiadásából akar meggazdagodni más kárán.


Nálunk a lakást egyébként mamám hagyta nekünk, a nagyobb helyet szóban kifejezetten nekem szánta, igazából anyum is egyetértett ezzel, és mamám lépett le máshová.


35/F

márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
*Te még nagyon fiatal vagy.
márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!