Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szobatársam állandóan...

A szobatársam állandóan felhívja este a haverját, és alig lehet meglenni a szobába mert hangoskodnak, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszak van, héten csütörtökön és pénteken vizsgám lesz, így feljöttem tegnap Budapestre, a kollégiumomba. A szobatársam valószínűleg itt tölti a napokat viszgaidőszakban, de szorgalmi időszakban is elég szívás az egész. Szeptember óta kb mindennap itt volt a haverja, szerintem februártól is megint ez lesz... Fülest túl nevetik/ordítják... Sajnos ebbe a koleszba bárki fogadhat látogatokat. Gondolkodom másik kollégium keresésén, esetleg egy katolikus koleszba átmenni, ott tuti csend van.

Én 18 éves vagyok, elsőéves hallgató, szobatársam meg 22 éves másodéves...



jan. 16. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Szóltál neki?

Másik szobába kérni magad?

jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Vágd pofán, vedd el a telefonját és taposd szét.
jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ott portás?
jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy ki is mehetne a szobából és telefonálhatna máshol.
jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésként beszélj vele, mondd el a problémádat. Ha nem akar változtatni, kérd magad át másik szobába.
jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem, úgy hívja fel, hanem fizikálisan... Magyarán egy vadidegen dekol nálunk minden este 20-0:00 közt..

Nincs más üres szoba, balhezni nem akarok a szobatárssal.

jan. 16. 23:36
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát az szívás.

Ez nehéz ügy.

jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

6.-ra, a kérdezőnek.


Hagyd! Itt nem szoktak tudni értően olvasni.


Én a 3. vagyok, és megint kérdem, nincs ott porta? Hogy megy be egy idegen???

jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Van idegen, de lehet fogadni látogatókat. Egésznap, ehhez az feltétel, hogy valami papírt kell kitölteni (aláírás, időpont, távozás stb), a "házigazdának". Max 4 óra időtartamra lehet itt.
jan. 16. 23:43
 10/17 A kérdező kommentje:
Van porta*
jan. 16. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!