Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Más szemetét társasházban...

Más szemetét társasházban leviszed ha kirakja a folyosóra?

Figyelt kérdés
Én ha lefele megyek és üres a kezem mindig leviszem
jan. 25. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem szokták kirakni, de ha kirakná sem vinném le.
jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom dicséretet vársz, meg hogy milyen jó ember vagy. Elég szegényes az önbizalmad.
jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Érthetetlen szokás ez az ajtó elé rakás, akkor már le is vihetné. Nálunk párszor kivágták a zacskó alját, és amikor az ember megemeli, kiesik belőle minden. Ezzel jelezve, hogy nem kellene a folyosón tárolni a szemetet.
jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nalunk a ferjem feladata a levitel. En csinalom a bevsdsrladokat,fozest trljes munkaidos sajat vallalkozas mellett (o mas cegnel dolgozik es szinten ugyanugy nagyon sokst dolgozom nem otthon ) . Ha nem rakom ki,ott rohad a szemetesben es halmozodik puposra es ellepi a rohadas a lakast.

En vagy a kityat viszem vsgy msgyon nagy nehez csomagot viszek ,igy egyertelmu,h a szabad kezzel rohangaszo ferjem viszi le a szemetet. (Nem tart el.)

Nalunk sok mindent kitesznek a folyosora,meg teregetnek,kiulnek. Kulfoldi berlo a 98 % . Teljes csend es nyugalom van.


Nalunk

jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem dicsértet várok, csak nehogy valakinek ez is baj legyen. Zárt lépcsőház, senki nem látja ki viszi le... De ha tudom hogy nyugdíjjas akkor mindig leviszem neki, fiataloknál meg félek nehogy lebasszanak érte.

De hát úgy vagyok vele hogy ami kintmarad az így járt. Ami nem egyértelmű szemét, vagy nem átlátszó a zsák azt nem viszem el.

jan. 25. 11:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az alsó szomszéd kirakta az ajtó elé a szemetét minden nap. Nem szóltam érte, pedig ilyen átlátszó zöld szemeteszsákja volt ahol láttam a véres tamponokat, meg büdös volt, de gondoltam ennyi tolerancia belefér panelban.

Egyszer viszont feljött nyekeregni a nő hogy délután 4kor filmet néztünk és túl hangos. Mondtam neki oké lehalkítom, de akkor ha szemetet látok a folyosón akkor a fejére búrítom. Azóta nem rakta ki egyszer sem a szemetét.

jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk páran rendszeresen kiteszik az ajtó mellé. Néha az egész lépcsőházban terjeng a rothadás szag.

Nem szoktam levinni más szemetét, de nekem soha eszembe nem jutna kitenni a lépcsőházba a saját szemetemet.

jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálunk valahogy nagyon divat kirakni a folyosóra... Csak a kutyám ki akarja bontani mindet.
jan. 26. 00:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem viszem le, nem az enyém...
jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néha én is kirakom az ajtó elé de dupla zsákba vagy vastag erős feketébe, nem jön ki belőle a szag. De utána le is viszem ha megyek le
jan. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!