Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszprém buszpályaudvar...

Veszprém buszpályaudvar mennyire veszélyes esténként?

Figyelt kérdés

Találtam egy munkát magamnak veszprémben és busszal fogok majd hazajárni.

Alapból elég sokat kell majd a pu-ig sétálnom, viszont attól félek, hogy betámadnak majd, vagy megpróbálnak kirabolni, mert néha még nappal is vannak azon a részen fura alakok.

20:20-kor jönne a buszom, szerintetek mennyire jogos a félelmem ezzel kapcsolatban?



jan. 25. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem jogos, Veszprém biztonságos város. A buszpályaudvar nyilván ott sem a legkellemesebb környék, de nem kell attól tartanod, hogy háborgatnak. Amúgy van biztonsági őr, időnként rendőrkocsi is gurulgat arra.
jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Egy két Kalányos, Kolompár, Lakatos, Sztojka, Arora, Kanalas, Mága, stb. azér' adatik.
jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én buszom 22 óra után jön és soha semmilyen problémám nem volt még az évek alatt.

Nyugodtan vállald el a munkát. Alaptalan a félelmed.

jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Veszprémben a buszpályán nem szoktak gondok lenni. Biztonsági őr is van ott, és, ahogy előttem is említették, egész rendszeresen jár ott rendőrautó, amivel szabályosan be is hajtanak a kocsiállások közé is, szóval nem csak heccből mennek arra.

Szóval nem kell ettől félni:) Azért megnéztem, és a hivatalos honlap szerint a váróterem 4:00-23:40 közt van nyitva, oda is be tudsz menni, ha még ódzkodsz eleinte, ha jól emlékszem, be van kamerázva.

jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!