Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért számított Nagy-Britannia...

Miért számított Nagy-Britannia a Brexit előtt az egyik legnépszerűbb kivándorlási célországnak a magyarok körében?

Figyelt kérdés

Az egyik legmesszebbi uniós ország, nyugat-európai viszonylatban átlagos életszínvonallal. Ráadásul az odaköltöző magyarok többsége minimális nyelvtudás nélkül ment ki.

Milyen egyéb szempontok játszhattak ebben szerepet?



jan. 28. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Sztem a celorszag kivalasztasaban szerepet jatszik az is, h kinek hol vannak ismerosei. Tehat legtobben oda mennek, ahol mar van ismeros.

Sokakrol tudom, h az igazi cel mondjuk Amerika vagy Ausztralia, kicsit erosodnek nyelvben stb.

Nekem mondjuk a mentalitasuk az, ami legjobban tetszik, a take it easy. Ide jottem, mert angolul akartam beszelni, mert befogadoak, konnyu munkat talalni stb. Meg ez meg eleg kozel van ahhoz, h konnyu legyen hazaugrani, megnezni a csaladot.

jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan nem tudnak semmi más nyelvet, legfeljebb az angolt. Szerintem ennyi. És angolban akarnak esetleg fejlődni.
jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Usa tetű messze van , kimentek agyaskodni a drága hideg esős lepusztult szigetre . Elhitték hogy pizzafutar barpincer menő , teli lesz stexel elményekkel. Aztán latták a sok sznob lófejet idegen bevandorló csürhét . Felkapott helyen szállodába recepciósként alagsorba 3 bútor 60 as évekveli fűtési felszereltség rozsdas csap vaskád . Bravo, ezert levont volna havi 300 fontot az 1400 ból es hozzak ki pár váltás sötét öltönyt melóba bőr lakkcipőt , zakó lehetőleg ne műszálas legyen . Persze indulok .
jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tudtam angolul, de Angliában minden adott volt nekem hogy odamenjek:

-jó fizetés (nyelvtudás nélkül is)

-egyszerű ügyintézés

-könnyű munkát találni

-filléres repjegyek


Az angolok meg telibeszarnak mindent, nem cseszegetnek feleslegesen, de semmiben sem segítenek.

jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Ez volt a legészszerűbb .

Itt élünk már lassan 16 éve ! A legjobb döntés volt .

Sokkal több lehetőségünk volt / van itt mint Magyarországon valaha.

És itt mindenben segítik az embert !

Hazugság , hogy nem!

Lehet vitatkozni , de nem érdemes , mivel ez tapasztalat !

jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Legközelebb ne részegen ülj már le netezni, öreg.

febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Könnyebb kijutni, tényleg rugalmasabb az ügyintézés. Pl franciáknál a bürokrácia borzalmas, ide-oda küldözgetnek egy db papírral és nem tudja a jobb kéz mit csinál a bal :D Na ehhez képest az angol megy, mint a karikacsapás.
febr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!