Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Majdnem kiesik a szemük úgy...

Majdnem kiesik a szemük úgy bámulnak befele az udvarra az utcàban lakók,ha elmennek a hàzam előtt ?

Figyelt kérdés

Màr nem egyszer làttam,hogy jön egy pàr vagy kisgyerekkel és bàmulnak befelé az udvaromra...


Mi olyan nagy cirkuszi làtványosságot láthatnak? Nincs semmi az udvaron


jan. 29. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
rakjál oda olyan szalmaizét rá a kerítésre.Nádkerítés v miaz?Nemtom. De azé lehet jobb,ha látod, ki érkezett, meg pl hátha futár, csak nemszól a csengő.
jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Én a munkahelyemen nem értem, mindenki tátott szájjal bámul be az irodába a folyosóról. Gondolom ennyire unalmas az életük.
jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Rakj fel egy képet az udvarodról és meg mondjuk. Így látatlanban nem tudjuk.
jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is ezt csinálták, meg a kedvencem, hogy becsengetnek, hogy eladó-e az autó/kutya/hintaágy/muskátli... Nekünk azt segített, hogy végighúzta a férjem dekorléccel, így nem látni be. Néha még így is van, hogy becsenget valaki, eladó-e valami, de legalább nem bámulnak be.
jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Metionin ***** válasza:
45%
Rossz szokás, plusz van az a típus, aki ha meglátja, hogy valaki kint van, képes megállni és elkezdeni dumálni. Na az ilyen azért les, hogy hátha kint vagytok :D nálunk is ez ment pedig semmi érdekes nem volt az udvaron. De anyám is csinálja, ha együtt mentünk régebben, mindig mindenhová nézett befelé és mondta, hogy na itt is jól meg van repedve a fal, nézd azt a virágot, jé más színűre van festve a pad, hát baszki kit érdekel :D
jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Nyilvan nincs mást bámulni.
jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Egyébként ha elmegyek sétálni én is ránezek a házakra. Ha egy ház kívülről szép azért nézem meg, meg vannak tök fain kis udvarok nyáron (teli van virággal stb) nekem tetszik és azért nézem meg, vagy esetleg cuki kutyus van az udvaron akkor oda pillanatok. Látványosan nem bamulok befelé csak oda pillanatok.

De ha valakinek nagy putri az udvara mint egy szemetdomb akkor pont azért nézek oda hogy Jézus hogy lehet így lenni.😂

(24N)

jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Én a virágokat szokta nézni másnál, ha van, vagy a növényt, meg hozzánk is mindig bebámulnak hosszan, mondjuk én olyan hosszan nem szoktam más kertjébe csak ha épp nincs kint senki megnézem a növényt.
jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
Tegyél nagy rendet az udvaron.
jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Tegyél ki egy táblát “Mi a g3cit bámulsz te kocsogpofaju?” felirattal
jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!